Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

maci száma sos
mert ami nekem van azon egy ismeretlen nő van
Jössz Te is igaz?
15 kor tali a Budaörs,Szabadság út 52,CBA parkolóban,aztán hajrá,valaki azt súgta hogy a Tatai tónál qrva jó lángosos van.
Szerintem király kényelmes,legalábbis az enyém a Roadster,de ez majdnem ugyanaz!
Na azonnal abbahagyni a szemtelenkedést fiatalember!
köszi
A rugóstagot a vezetési stílusodhoz kell állítani ez nem olyan mint a régi tekercsrugók a motoroknál Általában keményíteni kell, de lehet pont neked nem lesz jó. Én sose állítottam a rugót, pedig sokat mentem 2 személyen. A guminyomást szokták növelni 2.9-re ha két személlyel mész..
Hi! Nem tudja valaki esetleg, hogy 2 személynél a hátsó rugós tagot az alapbeállításról (4) mennyire érdemes áttekerni?
tessék mondani nekem egy ötletet, hogy hova menjünk gurulni a párommal? Nem tudok kitalálni semmit!
Már öltözök. Velence felé. 10-10.30 között van találka, odaérek
hmmmmmm! Ez lett! Megnéztem egy csomót, sokat, rengeteget
Macika nem kéne indulnod? Merre mentek?
SZóval Puma....
Jó reggelt! Hi Syrus! Végig futottam az összes boltot tegnap ami szóba jöhetett. Egyetlenegy csimmát találtam ami árban, kényelemben, formában megfelelő volt. ( Meg is shoppingoltam) Megnéztem az diadorákat is de ami jó lett volna az tavalyi és nem volt csak 41-es :(
Azért köszi a segedelmet!
Süt a nap és kék az ég, bekaphassátok
Én csak délután tudok menni,szóval nekem elég ha....
Délutánig?10-*ig kell neki
Jó reggelt!

Itt is borult! De délutánig még kisüthet!

Motopity nekem is jó lehet 2 után! Addig+családolok!
Jó reggelt !

Hűvös,borús idő van Szolnokon .
Jóóó regelt! Mi a szent szar van? Mindenki aszik?
én megveszem a csövet távtartó nélkül, óccsóé
Esztergályossal? Vagy a tehenésszel,mindegy,de jó lenne nagyon mert ha nem,akkor vennem kell egyy buxiccsövet Syrus nak és akkor anyagi csöcsbe kerülök,na most aztán mindent tudsz,hagyjál aludni bazz+
oszt kivel, he?
Esztergáltass nekem lécci egy olyan távtartót,meghálálom...
jó éjt,megyek aludni,Nopara meg Krisz hamarosan kelnek....
Akkor most syrus sem tudta visszarakni, mert te elkeverted a távtartóit?
Nekem van távtartóm, csövet adjatok!
Mindegy ki, bárki....