Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy mi
Rosszul irtam
Nem gurulunk össze?
Üdv!

Rat Rat!Honap Vác környékén nem gurulunk össze!Gyere MSN-re....
kudá
ne szójjá be, gyere inkább velünk
méé mindenhol ott vannak
Bicske ország
Bodzaszedők mi? Hova kéne mennem?
méé mivan maci látod az árnyékodat NEM ugye, vagy de. de az biztos akkor ne fázzá vazze
vót má Sanyi is meg Józsi is itten, hoztak 1 zsák meleget most má legyen elég

még a végén a bodzaszedők eltolják azt hiszik lomi
Ok! Te nem mész gurulni Maciékkal? Vagy kitolod az utcára az emelőket oszt megyek amikor megyek?
gyere holnap amikor akarsz
Hali! Ez csak 3 cm? Az R betűt mondod?
Fndi! Köszi most raktam le a vasat, ha előbb tudom............ Nem volt semmi dolgom délután.
Na mindegy, lehet hétvége? Vagy jövő héten menjek?
Sajnos nem hiszem, hogy tudok csatlakozni a holnapi guruláshoz, mert az egyik nap a hétvégén potyautasos, csajos gurulós,
Sziasztok! Kié az "UEB575"-ös kutyus? Lenne 1-2 kérdésem a rendszám felfogatással kapcsolatban. Msn-en ha tudnánk dumálni az jó lenne,köszi!
Tomassa!
Nekem 3cm magas a matrica! Így mutat!
13.00-ig dolgozás van nálunk! A 15.00-óra jó nekem csak! Hideg biztos nem lesz,most is 13 fok van a hőmérőn,holnapra pedig még jobb időt mondtak! Nekem sajna nem jó előbb!
Hy mindenkinek!
Holnap 10 órakor találkozunk az érdi Tesco-nál a benzinkúton. Aki akar jöjjön, 10.30 indulás, Velence felé, amerre jólesik. A Gekko féle szervezés kicsit késő időben, hideg lesz már...
Na ja,de én szedem a gyapotot bazz ezerrel!
zsír a mai idő
gyere 5 után van első hátsó
Én emelő nélkül tettem fel gurigattuk előre hátra egy haverrel,de sikerült
Okés! Köszi! Lehet, hogy élek vele! Aztán hátha lesz valakinek egy első emelője is ....
Nekem van,de csak hátsó!
Ja és fél óra múlva húzok ...
De holnap valamikor ha gondolod...
Hali all!
Kéne egy ki HELP! Szeretnék feldobni egy felnicsíkot a mocira, már meg is van csak nincs emelőm. Van valakinek esetleg itt közöttünk valakinek? Odagurulnék és feltenném ha lehetne. Köszi