Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jól néz ki, gondolom műanyaggal futtatott aranyból van.
hózik
Ja, szar az idő. Úgyhogy tanulok, csak elmegyek a rohadt vizsgára, max kibasznak a picsbe.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá esett a hó!
engem érdekelne majd, csak ne áprilisban legyen
Jó rreggelllt! Már dadogok...Na akkor ez xopi,ha szombaton jó idő lessz akkor legyen xombat,de most már intézkedjen valaki az időjárást illetően,nem akarunk hószánnal közlekedni..... Sőt ha jó idő van akkor legye szombat is 15 órától,ahogy nopara tesó javasolta,csak most xombat egész napos munkanap.......lehet szedni a gyapotot
Jó reggelt!
Szombat persze munkanap 16 fok napsütés eső nuku! Vasárnap egy rohadt szabadnap a héten 10mm csapadék, esni fog!
erről beszélek
A f@szom kivan komolyan!
Na húztam melózni!
baszátok meg esik a hó

mikor lesz már végre jó idő
hogy lesz igy 20 fok vasárnapra
Lehet,hogy szombatra kéne tervezni mondjuk 15-órától Jó reggelt!
gyári kibelezve
imádom lengyelt,,,sokat votam arra tavaly....jó hely
Üdv az éjszakaim GSR-Baglyoknak!

Megint megjártam Lengyelót!
-5 C fok, 45 cm friss hó, én meg tavaszi árut cipelek! Hát normális vagyok? Kinek, amikor megint itt a tél?
MIKOR LESZ MÁR VÉGE?
Szervezném a Lengyel túrát! Akkor kiknek is?
Tutis, köszi, a C710 közben frissült a netről. Viszont kellne majd az IGO8 telefonra, de az ráér.
Sziasztok! A FAGYID OTTLESZ, HA ESIK, HA FÚJ! Csak motorod legyen! megvan a sötét plexim, ha a posta elég gyors már szbt-ra felrakom jaszkarinak! Most megyek madarat fogni4
Én miről beszélek?
na lövik a pizsit,csáá,jóccakát
Amiről Te is!
Miről beszélsz?
Jaaah!
Megháá!
Ehunni,nem vót yo!
Milyen sportdobod van, he?
(felesleges?)
Voltál ott?
Vettél?
Más fajta?
Próbáltad?
Tomassa meg szerintem Velem is számolj a matrica ügyben...köszii
Mivaa? ez valami új vazze? a reggel még 20 fokot mondtak..... vagy az a felhők dőlés-szüge volt?
Nálunk nincs diszkrimináció! Max egy kis pozitiv diszkrimi.....