Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ÉÉN ehhez kispályás vagyok! Az alap ötleteket feldobom, aztán a rutinosabb motorosok fejlesszék tovább! És én igyekszem csatlakozni. Szerény vagyok és szégyenlős!
na xóval akkor minden hó uccsó vasárnapja,nem baj hogy volt ilyen "rendccer",és az sem hogy csak GSR volt,itt lehetne más kétkerekű is,és "Rehab Team" tempóban lenne a "száguldás",Sipiapi szerinted? Szervezed? vagy mivaa?
Atya gatya,,,,menekülj ! Lehet hogy puszilkodni is akar majd
Én már1500-nál járok, de ha enyhítő körülmény, akkor 2008 okt 22 óta!
Heló kykee! Sok jót hallottam ma rólad, ha a fele iga z akkor mi nagy naverok leszünk! viszlát MESTER vasárnap!
a rencerre gondolsz ja tényleg! az 2 C, ahogy kykee írta
én megcsináltam! nagyjából a motoros pályafutásom 960. méterénél történt...
Húha,ilyen szavakat ne használj,mert mindjárt kiszól a gödör a lyukból,hogy milyen randa szavak segítségével kommunikálsz.....
Haliga...
Ne szójjá be kötsögg,tőled tanultam baszod!
Heló mindenkinek! próbáltátok már, hogy milyen 0,0km/h -val olyat dönteni, hogy leér a tanksapka? Én megcsináltam! Az okosok azt mondták, hogy muszáj vallani, mert különben fndi vasárnap a véremet fogja szívni!
én se várom az elszámolást
nekem "renceresen" jó a szombat is meg a vasárnap is. qrvára szabad vok!
Hi mobilguru! Mi a rajz GrKrisszel,nem tudsz róla valamit? Holnap rácsörgök,már megint eltűnt a "máláká"!
Hát megis ilyedek ha kibontom a levelet és meglátom a csekket
jobb félni mint megijedni
Én már félek hogy mit küldenek ki.....lesz vagy 30.000 pluszba....
most kissé le vagyok maradva de biztosan egyetértek
Ez a renccer már működöt,de akkor még tojáshéj volt a valagadon....minden hó utsó szombatját nyomtuk tele gurulással jó sokan és csak GSR......megint ezt kéne,dehát.....
Nagyon szépen köszönöm !
havi elszámolásban vagyok: 20 helyett 35e
Te szájbabaszottúl rohadt geci rondán beszélsz a száddal basszad meg,,,nem kéne kicsit kiöblítened Domestossal ?
jössz Te is nem? meg még ki?Gondoltam lehetne egy kis rendszert csinálni ,mondjuk minden hó uccsó vasárnapján egy kis összeröffenés,kis kör a városban,és utána valamerre kirajzani együtt,Velence,vagy Esztergom,stb..... Véleményeket kérnék mindenkitől aki egyetért egy ilyennel....
jött....18.022 huf