Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csodálattal adózom Nagyságod előtt!
légvonalban közlekedik
A Kicsi a nopara, de ezek szerint te is,
Eddig nem kanyarodtál még?
Le van rögzítve a kormány egyenesen?
A GPS ben van,meg térképeken is ott van asszem ott is láttam....
Kicsi Magdi anyus van, vagy kimentél 1 dugi cigire?
nem dohányzom csak annyira elfoglalt vagyok
Narancsot és kéket tudtam volna adni, teeeeee......


ui: fogadjunk én megoldom a fehéret is...és azokkal
Nem..... levetettem a dolgozóval,én csak néztem az aktust,de ha arra célzol hogy....hát kb 2700 km et mentem vele jobbára egyenesen,remélem majd kanyarodni is fogok vele..... mit szeretnél még tudni?
No! menek eltezsem magamat honapra
közvetlenül a Mókus-örs mellett keresd a kisdobosokat!
meg amikor havazik és minuszok vannak.....
Gino Te meg gyere és akkor nyomunk egy kinait bazz!
Nem vették vissza a ledeidet,de vettem narancsot,meg kéket meg pirosat bazz Holnap próbi
Ta Gekko,,,,,az ülés neylont mááá levetted legalább?
Igen,kivétel amikor F1 van,akkor azt nézem.............
Ojasmi! Ugyanis nekem mmár a 2. volt eggyet már a garázs elött eljátszottam, de ha az az index volt a tanulópénz akkor simán vállalom! Kicsi Magdi anyus van, vagy kimentél 1 dugi cigire?
Hol van Budaörs?
Jut eszembe ,én is kételkedtem a "nyúlban",keróra gondoltam,és ezt szavakba is öntöttem Neked személyesen,és felo lettem világosítva hogy NEM keró volt,hanem NYúl! És én ezt elhittem,mert volt valami nagyon nagy őszinte csillogás a bociszemedben És örülök hogy megúsztad köcsi!
Na ezért én mit fogok kapni Káj-tól,meg Kykee-tól persze ketten egy ellen mi?
Szép !
akkor mostantól te minden hónap utolsó vasárnapján déli 12-kor ott vársz minket
Basszus! Most akkor lebuktam?
az a héten van!
Mondtam már. hogy kínai kaját én is kérek! Nem hallod?
Na mi van azzal, ami?
Beijedtél mert bexólt a Káj-kartárs mi?
Leegyszerűsítem.......aki akar az jöjjön ,aztán ennyi,én ha egyedül megyek,akkor is kibírom ,de nem leszek egyedül .....max elviszem magammal a kínaiakat a kajáldából Hónap utolsó vasárnapja, déli 12 óra,Budaörsi CBA parkolója.
hát akkor a történelem szinte ismétli önmagát. én 2007. okt. 19-én vettem át a vasat, illetve hazahozták nekem aztán mellettünk az utcában el is döntöttem