Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hova? Csak nem az Izabellába?
Tudok segíteni (asszem) ah kell és nem kell messzire vinned...!
inkább vigyél magaddal 1 kicsi pénzt és ad neked olyan motoros navit hogy elájulsz tőle

agyonisten all.
Leszarom, az ideg szétbasz, nem adta ki a rohadék MIO a Vista frissítést, így a két éves program van rajta, amin nagyon sokminden nincs fent. Motorra meg ezt nem sajnálom rárakni...Gekko, ha beviszem hozzád és senkinek nem árulom el, meg tudod oldani?
és tényleg érdekelt,vagy csak egy lapra akartál tenni a Káj kartárssal....
na mentem mert árbájt van,bálsoj rábót
ö.ö.ö.ö az illegális ember szabad olyat csinálni,de láttam már olyat,ezt neten keresztül elég nehéz lenne,kell hozzá egy miohack nevű progi,amivel hozzáférsz a gép belső memójához,aztán felnyomod rá a megfelelő progit,de Ne tedd,mert nem legális


Gekko, kykee, Mio 710-es navigációról hogyan lehet leszedni a gyári navigációt, és rárakni egy IGO8-at?
hát ilyen az élet: mindenki mást szeret
Én nem Én téged szeretlek
kykee! gino és maci is megkérte a kezed és te ginot válaszottad
nem jóó,de azért felhasználtam kísérletezéshez,115 piz darabja,12 db volt,azért kérdezel ennyit mert tudatlan vagy,de nem akarsz az is maradni!
Mit fizetsz ki?
Voltál?
Az milyen, jó?
Mit nem kell visszavinni?
Mi 115 Ft/db?
Miért kérdezek ennyit?
te mindenhol ott vagy? Na és kifizetem majd a ledeket,nem kell visszavinni, 115 ft per db
És most az F1 sem zavar be,!Korán lessz,08 tól 10 ig
(valaki innen állítólag odaszólt a Bernie gyereknek hogy nemáá délután 14 kor legyen a rajt,hisz délben van a tali a Budaörsi CBA parkolóban,
és szeretnénk megnézni a futamot,de GSR talit sem hagynánk ki,úgyhogy lécci intézkedj Bernie ! És lőn!)
Persze, csak sajnos ritkán érek rá itt lenni!
Na azért vannak itt értelmes emberek...
végre egy értelmes hozzászólás,
sosem fogod megtudni...
hülye buzi......
Szopsz a fő téren mindenki elött?
Álmodsz fényes nappal
hozzád is megyek tapló.....ki és hol mondta ,hogy nem megyek......köcsi,,,,,,,,,,,azt jól megyek egy karit a békáddal....
Akkor miért van az, hogy Ginohoz mész, hozzám meg nem jössz? Köcög.