Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Anyu,Apu:
na itten vagyok'e
egy tapadókorongos navi tartót gáztüzhely felett meg melegitettem, és úgy formáltam hogy nekem jó legyen
( úúú baszus mit nem írok )
na kb így raktam fel, de még nem igazán kiforrott a dolog ez volt az első bevetése és még tesztelés alatt áll.
Mert te egy bitang nagy buzi vagy a Gino meg tök normális......és egyik gyökérhez sem megyek,max egy pofont adok a buzi formájuknak
Ha melóhelyre hozod akkor bármikor hozhatod
ja hogy lakásra vigyem?

Nem égetően sürgős, csak húsvétig legyen meg
vasárnap előtt nem jó, szombat is meló sajna
Tutis, mikor vigyem?
okosságokat a Tiedhez amúgy itt találsz
fogalmam sincs, C510.
Akkor már csak két 2gb-os SD kell olcsón, az egyik micro, a telómba
mennyi a belső memóriája?nem kell amúgy félni a kártyától, olcsóbb mint a ROM
A kártyában nem bízom, a my guide-m is tönkrement, annak csak kártyán volt a térkép és nem bírta a motort, szétrázódott. A mio 2 éves és sok esőt rázkódást kibírt. Igaz a nyugat kártyán van azon is és eddig nem volt gond, de soha nem lehet tudni.
c710-en is trükközni kell, a felbontást is át kell írni de nem gond, ilyen verziót tudok mióra, aminek ez asz összefoglalója:

IGO.8 Mio PNA.C-510-TŐL

A Mio C sorozaton tuti hogy működik,nekem 510-esen remekül megy.
Mio C710 -sen is megy csak a sys fajlban a felbontást át kell írni a megfelelőre(ebben ha lesz konkrétum megírom a hozzászolásokban)
Részletes telepítési leírás van, szóval nem lehet gond
a teljes európa térkép kb 1,4 gb, szóval egy 2 gigás sd kártyára fér fel Mio-knál kicsit trükközni kell, de meg lehet oldani gond nélkül, sokan tesztelték már c510-en..
Mio c710.

Tutis, kéne De az eredeti szoftver a készüléken bekavar, nem?
most el kell szaladnom de majd jövök
A C510 belső memóriájára jelenleg kelet-európa van feltöltve, ráférne még a nyugat egy része is? Fingom nincs a dologhoz, még frissíteni sem mertem pedig jogtiszta a dolog csak tartok tőle, hogy elqrom. Különben ha összejön amit tervezek lehet, hogy weblap miatt kereslek majd.
azt látom vazze! De hogyan?
de ha erre jársz van legfrisseb igo-m teljes európa térképpel, szivesen megoldom Neked
tölts le valahonnan egy igo8-ast, másold fel a kártyára, és a könyvtárat és az igo8exe-t nevezd át mpnaviagator és mpnavigator.exe-re
a tank jobboldalára
fndi!
A vasárnapi gurulásnál hova volt rögzítve a kamera a motorodon?
Jól kitaláltad! Milyen készüléked van?
Jó estét mindenkinek!
mennyi az a kicsi pénz?