Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali Sipiapi! ma is járok szerintem Pomáz felé! ha éppen a kaput nyitod megint akkor figyelj! Hátha épp ott leszek!
Üdv!
Szia Káj! Te mondtad régebben a Bluetoot-os cuccot sisakba? Ami elvileg nem látszik kívülről?
Hello fullbody!
Jó reggelt mindenkinek!
ha itthon lesz a géoem,majd 1ik vasárnap elmegyek hozzád,oszt szétkapjukaműszert..........
Ez kizárt dolog, mert nem tudom.
hy
Szélmentes Jobb reggelt
jóóóóóóóóó de mikor
Jobb reggelt!
Remélem egészben.
ma tudom leszedni,de hogy kerülne hozzád
Jó reggelt!Ha jó idő lesz,gúrúlok 1-et
Hát, ha nem is lenne Rezesbanda az átadáson,- az nem olyan nagy baj,- elég a rezesorrú banda! A szombatot javasolnám, egy gurigával egybekötve. A Bp. VI.ker Szondi u. 46.ba az Úr levetett nyergét ott kellene hagyni, mert a hátamon körbecipelve nem mutatna túl jól! (Úgy néznék ki, mint a Dr. Bubóból a Küldönc!)
Vélemény?
A gurulás, persze időjárás függő! Havazásban csúszik a prpgram, úgye?
Oldklu
Hol reklamáljak te nyamvadék?különben is kibaszott randán bezélsz bazdmeg,,,főleg itt a meghittség és s tisztesség oldalán...rohadjon beléd a szar te kaspó,ha azt hiszed nem kellesz te ide ,gyökérkém
upc.at
vagy tudod hol reklamálj hamburgerzabáló?

különben is, jól elvagytok tik nélkülem is! de már rábasztatok! már megvan!
nem arra edzek,hogy belelépek a szádba,ha megint ennyi időre eltünsz te klumpet
De,te hogy a francba mered ezt megcsinálni,hogy eddig nem jelentkezel,te kotvány
eddig nem vótam, má ne is legyek mi? szarrágó

mi van, gátfutásra eddzel már?
És akkor mi van,,kit érdekel Manky? Igazi kaspó vagy Dugujjá befele
Mi voltunk, kb 2 óra alatt megnéztünk mindent, de én sem vettem semmit. Nem is azzal a céllal mentünk. Mindegy, azért jó volt sasolni. Mellesleg én is érzem a forint gyengülést. Nekem is van hitelem...
Nem voltam.
Mindenki azt mondja, hogy szar volt. Meg amúgy sem akartam kimenni. Venni semmit nem tudok, megnézni a neten is tudok bármit. Ráülni....hm...az mire jó?
És ez így nem került pénzbe sem. Mi érezzük ezt a forint gyengeséget...
a hasonló izomzattal megáldott kölkök összes csínját és fogását ismerem - ereszd csak
voltál kiállításon?
jaa, az nem hírek, arról már én is tudok

most már - net lévén - könnyen ígérem, hogy gyakrabban leszek, bár ez is csak az esti órákra igaz, fél 8kor érek "haza" és megint éjjeli bagolyként tudok csak felkukkantani, de ezt legalább rendszeresen.