Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ajándék lónak ne nézd a fosát !
volt is fosás tőle
Szia ! Az ajándék volt .
mint Gekko a pomelót
Jó estét banda
Nem lehet ! Rosszul értelmezik a kedvezményeket .
Mi a hiszti ? Képet most nem is raktam !
Holnap megyek ki Motorkiállításra..... lehet ott vajon jó áron korrekt bőrgatyát venni? És egyáltalán milyet érdemes?
Anikóét tudom ! Hétfőn azt nézegettük , hogy : -Anikó szép a popód ! - Krisz neked is ! - Kék a motorod ? - Neked is ? - Ja nekem is !
Nekem mindegyik GSR tetszik
Anikónak,meg nekem
és a kék nem tetszett?vagy nem tetszik a kék,Gekko kollega...
Akkor kinek van ?
Amúgy feketét szerettem volna,de nem vala,és nem lehetett válogatni 1és fél gombócért.........de szeretem ezt a színt is,majd meglátod élőben milyen zsírkirályatomgammamolibdénszulfidoslézer! Tisztelettel várom akkor a kedves kollégát!
nem ...de már nincs velem
bekem is ez jutott az eszembe mikor ellvastam milyen böszmeséget ir ez a Paci......őőőő maci...de igazából hamar leesett hogy egy gyökér és nem tudja megfogalmazni sem diplomával a kezében,hogy mit is akar mondani......még jó hogy sokkal több agyam van mint neki és tudtam értelmezni ezt a kuszaságot amit ide firkantott
Jó segge van Edinának ? Az jó !
ki beszélt a kedves nejedről?nem látsz már a szégyentől mi?,,,fasszopó ne sértegess,hogy a nődtől akarok valamit,,,az rád jellemző,,,te nézgetted az Edina seggét mikor mögöttem jöttél a gsrrel,azt fékeztem azt majdnem belénk is jöttél...tanuk is voltak inen egy páran,,ne szépiccs,,igy volt? ? ?igy volt? ? ?
Féltem már magamtól , hogy csak én dugom a motorom , de most megnyugodtam !
Igazad van,kicsit qlturáltabban kellene nyomnunk a szöveget...... Elnézést Mindenkitől......
ja, hogy a motoromról beszélsz.....azért csak fejlövést kapsz ha megérinted buzi
komolyan kérdezem,de többet nem kérdezem meg,,,kapsz,mert meg fogod érdemelni.....szóval,KÉKET akartál,mert emléxem hogy mondtad az elejénmikor befaszkodtad magad ide....tényleg,hoppáááá,beavatás lesz neked is...
Előbb ürítem beléd a stukkert minthogy te az asszonyhoz érj köcsög
Soroksárin,Cellect mókuci