Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a shoxnál 23.860.- Ft
A tuti csövet (ami a képeim között is látszik a motoron) a GIVI gyártja.
Remélem nem abban a cipőben motorozol, amiben a képeiden ülsz a motoron.
és van tipped pl. a márkájára?
A cső az SOKKAL többet és jobban véd! Sajnos tudom...
Árban kb. ugyanaz.
Hát még meglátom,mindkettő szóba jöhet,de magam se tudom melyik lenne jobb.ezért kértem a véleményeiteket!
Szia!
Ha rám hallgatsz, bukócsövet veszel rá.
Sziasztok!

Most megyek a kiállításra,és bukógombát akarok venni a vasra.milyet érdemes?és melyik jó hozzá?
olvastam hogy valaki már vett most csak elfelejtettem!
Szerintem oda megy.....szerintem, vagy valahol csatlakozik.
Konkrétan erről nem beszéltünk, de sietett valahova.
Sipi jön velünk, mit mondott?
Igaz, már napokkal ezelőtt beavatkozott Svájc.
Most mentél el tőlem....
HI Mindenki. A Svájci Nemz. Bank levitte az al.kam át 0.5%ről 0.25 re majd 0.12 re. 190 re erősődőtt a Huf/CHF. 0.25 ig olvastam a napi gazdaságban tegnap. Ma hajnalban jött az autóbiznyákolós haver és mondta,h a rádió nyomta a témát. Igaz a hír?
A neten nem találók semmit.
Kimentem, cordura
Bőr vagy Cordura?
Szerintem a Gellért térnél csatlakozom.
Elindultál már? Féket engedd ki....
Hali Mackó! 12.45-kor a Gellért térnél az Egyetem előtt, a parkolóban. Aztán 13.00-kor a Szentendrei úton az ÖMV kútnál. A legelső kút a Flórián tértől kifelé a Szentendrein - Kb. ahol a Szigethez kell lemenni légvonalban. Megvan melyik? :)
Sipikém te is gyere! Bari jön. Jani még nem reagált.
Szia Papa

Dagadt (csak volt dagadt) répával megyünk gurulni, gyere hát.
Te is az enyémet,,,jobb lett. A jobb oldali csőbe is lett egy mértani szerkesztésű 14 es lyuk
De gyere...meghallgathatod a motorom hangját....
Asszony,2 gyerek, + egy beteges édesanya,+egy lakás 6 milla hitellel. + a motor most 2milla a vége....kb.
És sorolhatnám. A pénzforrások meh 80% elapadnak lassan. Hiába megyek mint a barom. De ez most mindennapos állapot.
És inkább a motor vesszen mint a gyerköczeim rovására menjen valami
1037 Bp. Bojtár utca 33.
Hyundai
Bécsi úteól a két Shell kút között lekanyarodsz és az első nagy kereszteződés, sarkon.
Szentendrei felől kaszásnál jobbra be, lakótelepen át és fel a bojtár utcán a szalonig.
Jó! Az merre van?
Miért?