Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi is bírunk kuki! Jó éjt!
na oszló,jó éjt ganék
jó estét

ha még 1 szer ennyit írtok hát nem tudom tit csinálok magammal
összefogalva baromságot irsz te fasz....csak néha ezzel is bejelentkezem,nehogy kitöröljék antihasználattól............meg különben is édibédi vagyok....glóriával a fej fölött...kykee=káj,káj=kykee aki mindenkit szeret,,
nem rabló....betörő.....de nincs,mert éjjeli őrzés van,meg riasztó,meg a motorom is ott van bennt,és a környéken nem akar senki sem nagy bajt,a motorom az tabu.....meg a bolt is .....
Tehát összefoglalva a dolgokat: Kykee nem szereti Macit......meg engem sem ,meg GrKriszt ,meg Ginot meg senkit sem.....
Káj meg tuti csávó,szeret mindenkit..... Nnaa,Vagy nem
Kicsöngött....azt mondja tessék,rabló!...mit kérdezzek tőle?
Akkor is felhívom
azéé lettem KÁJ...rövidítve a kájki...és sokan máshogyan ejtették a KYKEE-t....de te jól homofone
Lennt hagytam a boltban a telómat,majd reggel....
Ki a faszt érdekelsz hova a picsába mész...takartodj te nyomozók szégyene....mikor jössz?csak hogy gép elött legyek hogy tudjam szííínniii a véred te gané
Hozol pár kötsögg bűnözőt? Inkább vinnél innen a környékről... Jó utat!
Most felhÍvollak jÓl
MEGVAN! Te Neked tudathasadásod szokik lenni,néha Káj vagy,néha meg Kykee(amit sokan KIKI-nek mondanak,pediglen az "KÁJKÍ")
azért van az hogy néha bántassz embereket,máskor szereted őket....

Macié helyett MAciNét olvastam Na megyek is alunni holnap hajnalban megyek Debrecenbe....
remélem nem lessz szükségem rá,de azért köszönöm kedvességedet,rendes csóka vagy
ne röhögjél gyökérarc....inkább szereljed lefele A TANKOD,MEG A FARIDOMOD
Ott leszek,majd csörrenünk! Én vettem csizmát,Puma roadster ,nagyon kényelmes,és protektorozása is megfelelő azt hiszem.... Lehet kifogunk valami ÁKCIJJÓT
kék gsrt nem,csak a tankot meg a faridomot...kifogástalan...na ,cseréljünk,mert szájba hugycsizom a Ginot
nővéred vagy hugod esetleg
Hasznosítani kellene,habár itt is hasznos,szeret és vigasztal Bennünket,meg minden....
Hőtúltengése van, biztos!
Ahelyett, hogy megölelné a kazánt és melegítené a vizet a fűtéshez...
Már ott is?
mi a fasz esett a fejedre Te hőgép? minek akarod rámtukmálni a kék gsr t?mellik az ? A mondat végén az a "buzi mobilos",az tetszett,de nem kell mindenáron aláírni a hozzászólásokat.....
faszt buziskodsz msn-en?