Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olla kala file! Liga lefta ine,afto ine to provlima!
igen,mert azt mondtam neki,,,igy legalább lejössz,azt csak keddre lesz meg a kipud,,,vagy nem de az biztos
Visszahívott Öcsi ! Lesz kipum kb. péntekre ! Nálad alszom hétvégén ! Viszem családot is ! Nézz meg iwiw-en /kolompár/ , sokan vagyunk !
neeeeem?háá méééé?
Hívtam , nem vette fel . Már nem is kell , nem várok . Ennyi . Jó így halkan is !
ha alig várod,mit hívogatod,,,,tehát nem is fontos mert csak ALIG VÁROD......nem inkább alig tudom kivárni ? ?vagy nagyon várom már? ? de ez az alig várom,ettől kivagyok
Alig várom . Hívom Öcsit , hogy mi a pálya .
nem csak ezt fogod
Hát ezt beszoptam ! 1-0 neked !
legalább itt leszel velem egy hetet

Frankón ?
Árak ? Csak pénzért , semmi romantika ? Egyébként mennyi ideig tart felrakni a kiput ?
Most hívott az öcsi,elfogyott a saválló anyag,,,csak hétfőn tudja folytatni
nem gond...mondjam az árakat?
Ha valami sajnálatos "véletlen" folytán nem készül el Öcsimester , akkor mindenképp ! De tényleg !
akkor úgy is van/lesz......itt alszol nálam?
ne féltékenykedj,te sem maradol ki a szórásból homofone
Semennyit , Te írtad , hogy 50,000-ért fel is teszi , ha leviszem a motort !
Kalimera Gekko ! Ise kala file ?
bisztosz ledcsikázom neki a szlusszkulcát,azt behajolosz lesz,kájosz megtosz
nem tudom mennyit beszéltetek meg,de felrakja
Kalimera file!
Jasu file ! Ezért fogok mindíg az utolsó lenni a túrákon . Szép seggem van , de csak egyirányú !
Ginomura? Azt hol lehet megskubizni?
MIIII? Nemrég még hozzám csatolták...meg aztán volt valami rózsaszínmotorosduma,meg a "zőccségesszerelem"(nopara....)......
Hrisz
tosz,milyen kapós lettél bazz,némáá mennyien nyomulnak rád bazzeg! Szerintem ha lessz közös túra,ezek után igencsak figyelned kell hogy nehogy lehajolj valamiért