Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyébiránt a meleg baráti szeretettől függetlenül tényleg fel is rakja a kiput a maestro ezért az árért ?
max te lehetsz az én barátom
6 percnyire lakom öcsi mestretől,,,ha erre vagy büfögj,azt talcsikázunk......azt csicsereghetünk csókok csatás csábjában te kis cuccedli
Bírom ám az análsex-et , ha a seggem a falnál van , Te meg előttem ! Ha így is tudnál a barátom lenni semmi gond , megyek Öcsimesterhez a héten a balcsira összefuthatunk egy csicsegős-csókra !
van -GINOMURA is már,azt se hagyjátok figyelmen kíívűl,,,,odabaszcsis lett
Szevasztok Császárok!
Kispohi,az Öcsi meg a Zsozsi is nagyon brutálul szól,csak ízlés kérdése hogy melyiket választod....(Mármint vizuálisan melyik jön be,és persze mindkettő Mura!)
én
méé,lennosz pofosz?nem ismerosz viccosz?meg ez a frány LFP szleng rajtam van,,,,,de mindegy...oszt jólvanosz
Sziatok hulligánok

Tegnap este 6-körűl láttam csepelen egy fehér vasat.
Ki volt az?
Grkrisz a csajom ? Óvatosabban Káj .
GKrisz a csajom,nem melegszünk össze,nyugi,menj nyugodtan...addig kezelgetem .....nem maradol ki semmiből,megvárunk,,,hozzd a törpét is,,4en szépek leszünk...osszetuljuk a Kutyulikat egymás mellé,azt lesz egy nagy ágy
na hála istennek dolog van,meg kell szakitanom e bájos csevejt
aztán nem nagyon összemelegedni mig nem vagyok itt, ribancok
az ,vágd pofán mind egy betonkeverővel csak én vagyolok egyedűl édibédi,cukormázas ,mókus fácánfüttyös,foundan szelet
Ugye-ugye , kötsögök mind !
nem, ezek ellenségek ,a barátok mi vagyunk,ne aggódj....
nincs töltése,zárlatos az akksija is,az tuti
Egyébként pont tegnap ültem egy busán , de mondták , hogy nemhogy motorozni , de még ülni sem tudok rajta rendesen ! Áá mindenki szemét !
És tényleg ! Na de akkor is !
és milyen jól mondták
Igazság szerint Hayabusát szerettem volna . de a barátaim azt mondták : ekkora gizda ne legyé má köcsög , ezzel is el tudsz esni ! Meg : ültél már motoron hülyegyerek ? Barátok ezek ?
motor beindit, jár - ( villany felkapcsol) - motor leáll
határidőről volt szó nem a műszaki megoldásról és a rozsdásodásról
hogyan mered ajánlani,hisz neked nem is olyan dobod van?
tranzszar,behányt
a kék az nem buzi színű,a piros az az,,,de a kék az a T,mint tanuló motor