Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó Estét Mindenkinek!

Pardi Motor a Soroksári úton már 2.200.000 Ft-ért is odadaja a nála kiállítottat!
Maci!

Én motoromon is van hitel
Mármint a fejidomot...
Már elvittem....
Szia ma bent voltam egy suzuki szalonba 700ezer forintal olcsobban árulják a 2008as B-kinget 2.490m ez átlagos akció,vagy valóban ennyire ki tettek magukért?
Köszi. A cég a bérünk egy részét cafeteriában akarja adni, és nagyon gondolkodom rajta, hogy ezt választom.
Nekem van kártyám, szóval én kártyára vettem. Kerestem egy olyan boltot (www.bringaboard.hu) ahol árulnak protit (pontosabban testpáncélt vettem) és pénztári partner. Megrendeltem, másnap mehettem is érte. Ráadásul mivel kártyával fizettem, így volt 10 vagy 15% kedvezményem is az eredeti árból
te vettél gerincprotit is rá, ha jól tévedek. Azt mire állították ki?
2 lehetőség van.
A: az egyik
B: a másik



Komolyra fordítva a szót. egészségpénztári számládhoz lehet igényelni kártyát, olyan mint a bankkártya. Vannak helyek ahol lehet eezel a kártyával fizetni ami leegyszűrísiti a vásárlást. Kiválasztod azt amit akarsz venni, aztán lehúzzák a bankkártyával a számládról. Más teendő nincs. Ha nincs kártyád vagy olyan helyen veszel ahol nem lehet lehúzni a kártyát, akkor az egészségpénztár címére kell számlát kérned. Kfizeted saját zsebből amit veszel, beküldöd a számlát a pénztárnak, majd kb 2 hét múlva utalják a bankszámládra a zsét.

Sokmindent lehet venni, van ami adómentes, van ami adóköteles.
Adóköteles cuccok után az adót az szja-dba kell feltüntetni, de erről küld ki igazolást az egészségpénztár.
Az egészségpénztáradnál rá tudsz kérdeni mi adómentes é mi adóköteles. vehetsz pl bármilyen sporteszközt, üdülhetsz is egészségpénztárra, stb..Az a lényeg hogy ahol vásárolnál az egészségpénztári partner legyen, és akkor bármit tudsz ott vásárolni..
Tutis, mire lehet az egézségpénztárt költeni? És hogyan kell a számlát stb. íratni?
Ha már szóba került a hitel...
Közvéleményt kutatok!
Lista szerűen kinek van hitel a motorján és kinek nincs?

1,Pityusz - nincs
2. Maci- banki hitel nincs
Ha már szóba került a hitel...
Közvéleményt kutatok!
Lista szerűen kinek van hitel a motorján és kinek nincs?

1,Pityusz - nincs
Na ja. Azért nem bánom, hogy 146 forinton kifizettem a motorhitelt
Hát az hogy rendben az túlzás, érint a válság minket is rendesen de azért megvagyok.
Nekem a lakás és az autó hosszabb összesen 32ezerrel, szóval..
de amúgy balfasz az összes bank. A motorra mindig ugyananyit fizetek, és a futamidő végén van az árfolyam elszámolás. Így kellene mindenhol, nem kellene pluszba minden hónapban kifizetni egy kisebb vagyont, elég lenne a futamidő végén elszámolni az árfolyamingadozást..Úgyis néha pluszba meg az árfolyam néha meg mínuszba a szerződéskötésihez képest..
bammeg megint 43000 a motor 29ezer helyett
kivánok! szia Tutis bari!minden oké? tavaszra szervez 1fasza kakucsi témát....
Helohelo.

A "jo" idöt kihasználva megyek gurulok egy lazát
Helló csapat
Jó reggelt! Ma még lehet motorolni,aki tud az menjen,holnaptól fokozatosan romlani fog az időő
Szép napot!
na én is mentem, jóccakát.
Jó éjt
egy egész évtized az már nem semmi
magymúltú
jaa,kissé fosok,végül is egy nagymúltú gsm mester teszi tiszteletét kis kuckómban,de majd valahogy feldolgozom...