Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ahune
üdv a GSR 600 tocsikban.


Conti Sport Attack tapadósabb v.
Conti Road Attack keményebb ár ua.
Tutis !
most monták hogy jövö héten élesítenek
olyan vagy bammeg!mindig a vicc..... pedig nem vicces milyet,hol,mikor segitség gsr-s vagyok üssd meg a Macit
Úgy hogy szerintem kuka a két gumi legalábbis a hátsó biztos, vehetek újakat szerintem nem olyan rendes dolog más nyűgjén viccelődni inkább segíts, hogy milyet vegyek.
a b-kingen egyből cserélem slickre a gumikat.......neked is minden jót
ezt hogy érted?
Nos másnak nincs válasza gumikérdésben?
Na mindegy köszönöm a segítséget.
sokbakerül a motorozásom szerinte...
Szia remélem te is így kapod az új vasadat
Szia nagyon jól tette hogy vele adta a gumikat mivel nagyon kopottak amik fent vannak.
Úgy hallom neked kellenek nekem nem valószínő mert 190-es és men akarok olyat felrakni.
Ha nálam lesz beszélhatünk róla.
jaaaa,strapára tette.... a közepén kilátszott a drót a szélén meg a szőgr is rajta van kanyarodott vele mint egy Camping biciklivel
vagyok én is tesó,csak ettem
miért kurva motor?bukóról volt szó,hogy jön ide a motor,mi köze egymáshoz?
Nem rossz most csak érdeklődöm ki mit használ elősször is haza kell vinni a kicsikét és az sv-t se fizzették még ki ha ez megoldódott utána vaszek. Köszönöm a gyors válaszod.
Jaóóó estét mindenkinek!

Azta k.....a életbe de rég voltam itt.
jólelvagyokittmagamban
Teljesen új fejlesztés a METZELER-től. Magas szintű technológiával készült, ahol az első és a hátsó abroncsok különböző keverékből állnak. Ez a keverék biztosítja a kiváló tapadást száraz és vizes talajon is. Elődjeihez képest lényegesen nagyobb futásteljesítményt és tapadást biztosít.
üdv Metzeller m3 sport kájnak van is eladó
Sziasztok itt egy új kutyuli tulaj, átvándoroltam az SV650 szakkörből.
Volna egy kérdésem Thebear elég strapára tette a gumikat és vennék másikat rá mit ajánlotok napi 100 km plusz kis pálya na meg visegrád stb. Dunlop D207rr-hez mit szóltok most 54900 a pár.
multiaxiális Karbon/Kevlár héjszerkezet
'F1' 3mm vastag karc és páramentes 'Total Vision' plexi
plexi 'zár'
'Push One' rendszer
különbözo keménységu, több elembol (6) álló ütodés elnyelo réteg
beépített szellozo csatornák
kiveheto, mosható bélés
6 különbözo belso méret
2 héjméret
dupla D-gyurus versenyzár
súly:1350g +- 50g
már lefixáltam anyával is volt anyámpics..a! kurva motor... stb.....de mondtam hogy ilyen fejre vigyázni kell.... ugyhogy
94000 de kedvezménnyel 75000
mennyi ez a bukovári?
eg Kuksi az én gumijaimat....Sportec M3as egy pár 55e huf....