Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali Tybee!

Igen motor megvan a kereskedésben pihen!
Fiam rendbe még kis fémek vannak azért a lábában.

Motorozás nem tudom. Lesz még valamikor.
Kicsit tartok tőle bevallom.

Keszthelyen minden rendbe van hízik a Balaton jege ( na meg én is így az ünnepeknek köszönhetően!)

Nálatok is minden OK?

Üdv!
miért hol használják még?
Kalimera !
Nézd meg a Samsung VP MX 20 kiskamerát,szerintem jó darab ,és már 35 ért lehet lőni ilyet!
Tartót meg megoldjuk profin Efendi-mu!
amúgy nem csak a suzuki modelleknél használják
jól tippeltél
stimmel!
helo helo! Tudom hüje kérdés de valaki világositson fel hogy a suzuki modelleknél mit jelentenek ezek a jelzések? k5 k7 k6 k8? (én elösször évjáratra tippeltem)
csak párban.
tuttkó. előre ráböktem a vidire amiben volt a kis DC 528 cam.
kicsi ilyet kell venni jee DC 528 vagy esetleg tud valaki olcsóbb és jobb megoldást

ez gyors volt THX.
http://www.sportmotor.hu/tagok...
itt van Csaba adatlapja, nézz szét a videói között
Háát...nekem most is más profilú van elöl, mint hátul!
Csak össze kéne hozzunk valami jóóó árat!Mondjuk 15.000.-?
Tutis
valamelyik kakucsos vidinél láttam aszem, földeák csaba videójánál egy linket a kamerájáról régebben, az a link kellene nekem tudsz ebben segíteni
ja igen, kuks nem szabad eltérő profilú gumikat kombinálni, szóval kell neked az a ahozzá való első is
szilili, befér.

Kuksi, a középső már nincs meg, úgyhogy csatlakozom, 29.800 a hátsó, és az első ajándék
úgy 29800, mert az első csak 200 pöngő
Biztos majd valakinek kell az első!Amúgy meg a képen két hátsó van és egy első, majd a másikkal eladod az elsőt!
Tehát mit kérsz érte?
Sziasztok GSR klán tagok! Én eddig csak olvastam a hozzászólásokat de most lenne egy kérdésem. Szerintetek befér hátra 190-es gumi?
csak egyben eladó. Mit kezdjek egy darab elsővel?
A kisplexi és a tartozékok benne voltak az alkuban, de ha levesezem is, Tybee már lefoglalta
Ja és BUÉK neked és családodnak !
Jó Reggelt Mindenkinek ! KÜLÖN TISZTELETTEL VÖRÖS JÓZSEF / DODY / GSR KLÁN TAGNAK ! ! ! ! ! !

DODY !

Mi újság Keszthelyen ? Motor , +van még ? Fiad rendbe jött ? MOTOROZÁS LESZ MÉG ?
Szia TheBear!

És ha csak a hátsó kell, akkor úgy mennyibe fájna?
Na meg a kisplexit is eladhattad volna a GSR-ről, az is érdekelt volna!
nem tudom hány fok lehet kint,de nagyon fehér minden.tegnap a -11 foknál tuti hidegebb van
akkor BekőTóni........
megdöglött a corsámban az akksi