Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bammeg,ennyi a vita? ? ? ? ?
nemáá,semmi ajtócsapkodás,meg lábkirugodosásos hajtépés?
Ááá,mi nem akarjuk,hogy rosszúl érezd magad a sok MOTOR között,,menj csak nyugodtan pályázni,de tényleg,ne legyen lelkiismeretlen furdalásod
Na jó beismerem
Dehogyis,nálunk nincs ilyen
Hujujjjj kisebb csládi ramzuri
másra nwem is költesz?
Az szép! ! !
....tak tigi 3000.-
Én soha nem vittem a pénzt!
Talán inkább a motormánia!
hát nem tudom, hogy van ez, de nálunk is kurvára megy a péz
Ha nagyon lekopik a nep a "rossz" ido miatt, akkor en is inkabb az FJR-el jovok... szoval csak akkor jovok gsr-el ha sok gsr lesz :)
sziasztok
ja, persze. már emlékszem! nem figyeli a traffikat és kapja a gyorshajtási bírságokat
Az aszony viszi a pénzt nem a gixxi
hát ez ismerős mondat.. mintha hallottam már volna valahol.. igen! tegnap az "uram és parancsolóm" mondta ezt: "még nem biztos h megyek mert nincs rá keret... " úgy látszik a gixxer egy drágaság
Móka még nem bírna ki ekkora utat Nekem is még kétséges, de nem azért mert a Hungaroringen nyílt nap lesz, hanem sok a kiadás mostanában...De még meglátom..Szeretnék menni.
Huhaaa,mókában? ? ? ebből baj,lesz!Móka, a Tutis felesége
Azt mondod? ? ? ?

Mert ha ez igaz ,akkor dúrva szankciókat fogunk rajta végbe vinni
tudod,jól,hogy csak vicc,megigértem,hogy nem kerózom vele állva!

Ahhoz hogy kerózzak ,mennem kell

Na nem,csak gyere el és rá sem nézek a gixxire csukott szemmel
Lényeg,hogy Mókával emeljétek a nap szinvonalát
nem fog jönni. nem jó neki az időpont. már csak a hring aszfaltján érzi jól magát, a GSR-Klán hanyagolva
Bármikor benne vagyok egy kis mókában Főleg ha hosszú egyenesekből áll
Na léptem, szép napot mindenkinek
Az én gixxerem nem tud egykerekezni és nem is akar megtanulni
Én is szemüveg nélkül motorozom (az én látásom sem a legjobb),de én sem láthattam ám a te arcocskádat,mert takarta a buksidat a sityak. Na,de sebaj,majd csak összehozzuk valamikor azt a fagyizós, palacsintázós randit.
Neked könnyebb volt engem,mint nekem Téged! ráadásúl szemüveg nélkül motorozom,így aztán mindenkinek az arca egyforma 30 méternél messzebb
De ami nyúlik az nem szakad
kb 400km

Gyere Tutis bammeg,ki kell próbálnom a gixxidet,állitólag azzal jobb állva kerózni
Pedig pár hete már láttuk egymást ...csak Te nem ismertél fel ....de én Téged igen!