Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszönjük, mse
Vasárnap reggel az ország nagy részén derült idő várhatóhelyenként köddel. Csapadékra nem kell számítani. Az északkeleti irányú légmozgás gyenge lesz. A legalacsonyabb hőmérséklet kora hajnalban 5 és 8 °C között alakul.
Délután a ragyogó napsütést elvétve zavarják majd gomolyok. Gyenge északkeleti szélben 20°C-ig emelkedik a levegő hőmérséklete
kb. hányra érnénk haza holnap mert már most 13 fok van
én 15 fok alatt nem vagyok szalonképes és kykee is megígérte, hogy 15,1 minimum lesz
"Akkor az útvonal a szokásos: Budaörs - M7/M0 - Diósd - Érd - Martonvásár - Velencei-tó (északi oldal) - Székesfehérvár - 8-as út - Várpalota. Utána Kykee útvonal."
nem!
aztat nagyon szeretem!
egy darabig, mert én spec a Balatoni gurigát kihagyom
kykee már leírta mi a terv, mi meg követjük
Titkos az útvonal
vagy Ti sem tudjátok, hogy merre mentek?
azért a GSR-től ne menjen el
Én nagyon hezitálok, menjek e, csak nagyon hó vége van már, az a baj.
Aki feliratkozott, de megsem jon, es annyit sem hajlando szolni, hogy baz nem jovok... az bekaphatja bo nyallal :)
szerintem meg lapítanak.. de ez azok számára ki fog derülni, akik holnap mégis mennek
igaz! kivánok !
Szerintem sokan csak nem iratkoztak fel újból a listára, hisz egyszer már megtették...
más oka volt
ja, inkább eladtad a motort, csakhogy ne kelljen jönnöd
Én mennék, mindegy milyen az idő (amúgy száraz, +18°C körüli lesz), de minden hétvégém a gyereké. Én vagyok itthon vele, amíg a párom melózik.
Lesz ez másképp is, egyszer....
tudtam hogy hiányozni fogok innét , de hogy ilyen hamar....
úgy látom nem lesz meg a 10 motor sem..
menni vagy nem menni őszinte leszek: mikor megvettem a GSR-t, láttam, h jól választottam motort, mert tök nagy élet van itt és összetartó a csapat, de a másfél hónappal ezelőtt megszervezett időpont után a héten mindenki lemondja a túrát... kicsit elment a kedvem az egésztől
Sziasztok!
Mi is lesz a holnapi hambitúra útvonala?
Nem találom a korábbi hozzászólások közt, olyan régen megy már a szervezés...

Én sajnos nem tudok végig menni Veletek, de lesz 1-2 szabad órám DE, így ha Esztergom, Visegrád vagy ilyesmi is útba esne, be tudnék csatlakozni legalább 1-2 km-re.

FE
hát, itt még mindig elég szar az idő
Jó reggelt mindenkinek.
JÓ REGGELT MINDENKINEK !

Megyek ,tesztelem az időt holnapra, IRÁNY MEZŐBERÉNY !
nos tehát...
SZEPTEMBER 28. VASÁRNAP

"..az éhség nagy úr"

1. nopara
2. YikeSS (meg nemtom, hogy GSR vagy FJR-el)
3. ?
.
.
15. kykee
11. Hojtjej
12. Abdul
19. Tybee
20. Lotto
.
.
22.Faresz29(csak ha sokan leszünk