Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok
délben ébresztő .... ki hallot már ilyet
Jóóóó zene
Jó reggelt!

Látom para álmos vagy

Ébresztő
Nem kapta meg a jobb kezet! Amikor felhívott, úgy állítottam be, hogy nincs eleje az autónak, közben csak egy elemet kell cserélni így első ránézésre. Majd a lakatos haverom megmondja a frankót
Húha, sajnálom! Remélem nincs baja a húgodnak..Mi volt?
De! Csak rám telefonált a húgom, hogy rommá törték, és csak én voltam a közelben!
Ezért nem álltam meg nálad, pedig tervben volt!
No majd legközelebb
Norbor, nem Te voltál tegnap az utcánkban?
Jó a reggel!
Motorral kellet jönnöm dolgozni
Jól vizsgázott a ruhám!
Jobb reggelt!
hát, szánolj: Casco havonta 5000-30.000.
Kötelező: 8000
Súlyadó: 12.000

Ez így 50.000 Forint. Tudom, te jól kereső Transporter vagy, de azért inkább motorozom el benzinben ezt a pénzt
Minek ez a kivonatósdi? ? ?Téli hónapokban van egy két olyan nap,mikor nyeregbe lehet pattani és egy kiadósat gurulni
Esét kívánok!

Hm,miért lőttek volna?Szeptember utolsó Vasárnapját beszéltük...
Tegnap is voltam próbaevésen és igen jól sikerült
Nem erről van szó.

Végül is, viccesen is abba lehet hagyni, ha kiderül, hogy valaki nem jól értelmezett valamit.

Nem tudom, hogy mi alapján számolja ki a biztosító a casco díjat, de egy biztos, hogy drága.
Pár dolgot tudok, amit figyelembe vesz..... azt, hogy ez miként módosítja a díjat, nem tudom.

na megint ott tartunk, hogy én ebbahagyom, te vagy az okosabb
Megint nem tudsz olvasni!
Nem azt írtam, hogy az új ár alapján állapítják meg a díjat! Hanem, figyelembe veszik!

Kérdezz meg egy Allianz-os biztosítóst, hogy kérdés-e a motor új ára casco kötésnél!

Nem tudom mi alapján állapítják meg.....
a te elméleted szerint az új ár után állapítanák meg a díjjat, a használtat fizetnék kár esetén. Szerinted ez így van?
Jó estét!
Mindegy hány éves a motor, akkor is kérdés az új ára, tehát valamilyen formában figyelembe veszik.
Természetesen az eurotax (kárkori érték) kerül kifizetésre tk vagy gtk esetén, de itt levonják belőle az önrészt és a roncsértéket, ha meg akarod tartani.
Lopás esetén fizet eurotax (kárkori érték) -et és ilyen esetben nincs önrész. (Tudtommal)
igen, ha új. De ha egy két évesre kötsz cascót, akkor nem az új ár, hanem az eurotax ár amit a cascó fizet, nem?

A hitelező bank nem engedte nekem tavaly az ideiglenes forgalomból kivonást, mert akkor a casco is megszűnne....na ezért is váltottam ki a hitelt olyanra, ahol ez nem gond. És így a súlyadó is visszajár erre a három hónapra.
Ha pl ij motort veszel akkor a Cascot nem tzdod lemondani mert akkor a fenmaradt hitelt eggyösszegben kell kifizetned mert a bank felmondja a hitelezést, ezért én is no Cascot választottam azt majd ha akarok kötök rá amit bármikor le tudsz mondani.
Hat eppen ilyen megfontolasbol, s ezert is remelem, hogy le lehet mondani telre. Ha nem, akkor
Így jól tetted hogy külön kötötted.
Igen 4.