Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Syrus6: ez a nyomorult bluetooth-os sisakbeszelo meddig birja szuflaval? mert tobb, mint 1.5 honapja vettem, akkor feltoltottem, de nem akar lemerulni :) Milyen szar ma ez? Termeli a powa-t? :)
Jó reggelt Mindenkinek!

Kykee, ügyünk?
Az az igazság hogy én NAGYON, NAGYON imádom a mocimat,annyira örülök neki,mint új korában!
Csáó!

Nem Sakkoztunk rajta félórát hogy hogy is kéne, aztán kiszedtem a két bicaj első kerekét és bebasztam hátulra őket..De elfértek simán
már ma reggel is 13 fok volt, holnapra 8-at mond. Elővettem a bőrdzsekit és anyakvédőt
Sziasztok. Péntektől 20'C. Az már elég hüsi.
Jó estét mindenkinek!
Haligali all!

Tegnap jártam a doktore-nál és zöld utat kaptam,tehát edzés 1000-rel! Szóval ma már edzettem is!
Olyan fáradt vagyok mit ......
Csövi

sikerült a bicaj tartót felrakni?
Üdv mindenkinek, megjöttem vidékiából!
Ha van valami infó, osszátok meg
HI. Hojtjej , Kykee, Maci Igen igen
Hali all!
A hambitúrával kapcsolatban ha esetleg 21-ére terveznétek akkor úgy tünik hogy kelet felé kéne venni az irányt mert mostani állás szerint itt lesz jobb időjárás.
A hambitúrát mikorra tervezzük?
Minek a a hatására jött az új fellángolás?
..ma reggel én is ÚJRA rájöttem, h mennyire IMÁDOM A MOCIMAT!
Jóó reggelt!
Ma beosontam a városba(Bp) és visszqafele a pályán vettem észre hogy bizony már 802 km-nél tartunk,nosza meghúztam "a bajszát",hát most kezdem érteni hogy miért is mondtátok hogy kis skizofrén moci ez!
Ez még tartogat jópár év tartalékot nekem,jelentősen megnőtt a tolóerő,IMÁDOM A MOCIMAT!
Zsírkirálymolibdénszulfidosatomgammalézer!
Csak is a másik féltől függ
és meddig szokott ez nálad tartani
Ja és kölcsönös,mondhatnám hogy a Nagy Őnél nagyonbb intenzitást érzek irántam
Háááát,nem gyengén
örömmel jelentem, hogy - közkívánatra - beszkenneltem a kutyuli kezelési útmutatóját (PDF, 4MB)
ha valakinek szüksége lenne rá, küldjön egy mailt (cím az adatlapomon).
még ma is szerelmes vagy?
Jó reggelitet