Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma én is kerülni akarok 1 kicsit
Dkeszin áll a levegő menünk is egyet kifelé 10-kor
Szél mentes , napsütétes JÓ reggelt MINDENKINEK ! - Szolnokon fúj a szél rendesen -
szééép
magad művelted? milyen festék
Na igen, akinek több motorja van....
na kérem mi is megérkeztünk. nyomtunk egy szupi karikát a szupi időben a a duna mindkézt partját bejártuk és most sikerült a nem túl rossz, hanem a kimondottan jó és uj utakat eltalálni
Motoroztam egy jó nagyot! Kicsit megáztam.
ok,szupi.remélem megismerhetünk téged is
igen,ez már működik
Most már működik,rosszul linkeltem be.bocsika
itt próbáld
én még megvárom az október első hetét,aztán utána vonatom ki a mocit
A 7en kértem időpontot az OKMÁNY Irodába - ideiglenes forgalomból kivonás jeligére - úgy hogy csak a hónap végéig GSR-ezek .

Az YBR-el pótolom ha jóóó idő lesz .
nekem erre azt dobja ki hogy nincs ilyen fórum
Lányok!
Akinek van kedve, csatlakozzon a mi sportmotoros csajos brigádunkba.Itt tudtok regelni a fórumunkba éslehet ismerkedni, progikat,pályázásokat szervezni:
http://forum.sg.hu/forum.php3?...

Már weboldalunk is készül, szóval várunk bárki lányt, akinek van kedve.Iwiwen is fennt vagyunk, száguldó angyalok a nevünk
én csak így néztem ma a motorosokat
én ma nem mociztam
Szeles időjárás volt ma errefelé,kerti munkára voltam ma ítélve motorozás csak a fűnyíróval

Ti merre vitorláztatok ?
talán most már esteledik,mindenki hazaér és bekapcsolja a gépét.nem volt itt ma nagy forgalom
Köszönöm! És még nincs kész
Sziasztok tudom nem ide valo téma de nem tud valaki használt 16" os terepjaro gumit ha igen az szoljon nekem haha55@freemail.hu köszönöm elöre is.
nagyon szép,és milyen tiszta az enyémet szégyen kihozni,olyan koszos.na majd holnap kezelésbe veszem
CSINOS !
Hali hóóó!

Most így néz ki a kicsikém