Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Remelem a legjobbakat. A casco 24 ezer/ negyedev, azert ha most kivonatom s jovo tavasszal vissza, egy 50-est majdnem sporolhatok...
Nekem is volt ilyen, 2 okmanyiroda is mast-mast mondott jogositvannyal kapcsolatban. Megkerdezem a kozponti telefonszamon eloszor, ott legalabb minden hivast rogzitenek (asszem).
Persze, kérdezz utána.
De nehogy úgy járj, hogy más-más infót kapsz azoktól, akiket megkérdezel.

Mint anno az okmányiroda.... elméletileg nem volt kivonható a motorkerékpár ideiglenesen a forgalomból, tavaly. Mégis sok iroda megtette, szabálytalanul.
Szóval már abban sem lehet biztos az ember, amit az illetékes helyen mondanak neki.
Szia!

Allianznal van a cascom es a kotelezom is, s nekem amikor a motort vettem azt az infot mondtak, hogy ha ugy kotom, hogy a hitel cascomentes (ergo dragabb havonta), de melle kotok ettol fuggetlenul, az azert jo, mert lehet szuneteltetni. Mindenkeppen utanajarok az illetekeseknel, de gondoltam, azert elotte toletek is megkeredezem
Szerintem (és Allianz-os főtanácsos szerint) casco kötésnél kérdés ill. figyelembe veszik a gépjármű új árát.
na igen, csak a következő kötésnél már nem az új ár után fizeted majd.....ergó olcsóbb lesz.
Szia!

Casco-t nem lehet szüneteltetni.
Ha végleg lemondod a casco-t, lehet, hogy a következő kötésnél nem tudsz/lehet ilyen áron, ilyen feltételekkel megfelelőt találni.
Tudtommal....
cascó csak folyamatos kötelező mellé köthető, ha felfüggeszted a kötelezőt megszűnik a Cascód is. Az Allianz szerint....
Igen, ideiglenes, remelem nem tevesztem el. En a cascot is lemondom (kulon van kotve a hiteltol, hatarozatlan idore pont ilyenek miatt), aztan tavasszal ujrakotom. Gondolom a 4. es az 1. negyedevet nem fizeted be
Koszi megegyszer az infokat!
Ne véglegesre vonasd ki,hanem ideiglenesre ....ez fontos !

CASCO nekem nincs, de akinek van szerintem kell fizetni,mert forgalomból kivonva is történhet vele bármi !
A kötelezőnél tudsz spórolni . Biztosítóhoz beviszem a forgalmit,nagy duzzogva lefénymásolják és kész.
A 3. és 1. negyed évet nem fizetem be.Jövő márciusban új biztosítást kötök.
Bónusznál 9 hónapot figyelnek, ennyi .
és jóóó reggelt Mindenkinek,itt Budaörsön nem annyira szép az idő,tegnap este gurultam pár métert,de nagyon hideg volt,húztam haza aludni......
ez is tetszett
IIIgen saját kezű,,,
Idopontot foglaltam mar neten ('jarmu forgalombol kivonasa'), a tobbit meg akkor viszem magammal. Gondolom a cascot is felmondhatom, amig ki van vonva a motor. Tavasszal meg ujrakotes (ez alatt ertsem a kotelezot is meg a csacot is?)
Szia !

- Forgalmi engedély
- Pénz / tavaly 1800Ft-ra , ha jól tudom /
- Időpont a hivatalba

Más nem kell.Forgalmiba írnak 1 sort + pecsét.Rendszám marad a motoron.Max 6 hónap-ig lehet és autómatikusan forgalomba helyeződik .Tehát csak 1x kell intézni + a Biztosítónál intézni a kötelezőt,mert addig nem fizetem amíg ki van vonva , majd újra kötöm . Eddig jól működött ebben a formában .
Uhh... Nagyon koszi a segitseget!

Aki ma gurul, annak szeles utat!
nem,azt nem kell leadnod.ja,egy jó tanács ha érdekel:amikor a forgalmit pecsételik,akkor szólj előtte hogy úgy gazdálkodjanak a hellyel hogy jövőre is beleférjen a pecsét,mert ha betelik a forgalmi,az 6 ezer pénz
Mátra?
Koszi! A motor ill. a rendszam nem kell? Mert azt most hetvegen viszem le osokhoz videkre garazsba, s nem lsz Pesten az ugyintezes ideje alatt.
én meg nem megyek mocizni mert rohadt hideg van
a forgalmi kell,mert beleírják hogy kivonva.az okmányirodában kapsz egy 1800-as csekket,azt feladod,a kis szelvényt visszaviszed.aztán kapsz egy igazolást hogy kivonva,azzal mehetsz a biztosítóhoz ideiglenesen szüneteltetni a biztit
Jó reggelt mindenkinek!Azt hiszem Én is gurulok egyet!
Szevasztok!

Tybee: milyen okmanyok kellenek az ideiglenes kivonashoz? Csak mert en is tervezem a teliesitest hamarosan...

Koszi!
ezek szerint...
Jó reggelt mindenkinek!
Hamburger túrának gondolom lőttek?
Szép vasárnapot mindenkinek! Jóóóó reggelt