Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zacskós kóla és tabis zene?Az szereti
de azért nem közösítjük ki,ugye?,legalábbis nem ezért
Dááááhhhhh háááááá
ez csak a tusz-tusz zenét szereti de szerintem nem rosz a 30Y
ma úgy jártam hogy hónapok óta lejárt a zöldkártya a kocsimon és gyorsan megcsináltattam.öregszem hogy ilyen feledékeny vagyok?na de ennyire?
a zene.....pff
ha egyszer összefutunk az életben,akkor is ilyen szórakoztatóak lesztek?
de nagy itt a pangás
mi rossz?a zene vagy hogy álmos vagyok?én dolgozó sztahanovista ember vagyok ám
de rossz
alvás lesz csak egy kis zenére vágyom még előttehttp://www.youtube.com/watch?v...
de lehet hogy oda kapcsolok,altatónak jó lesz
csá all.
nem,én a senkik közé tartozom
Mindenki a Dallast nézi...
Jó estét!lehet,hogy a bukás érzékelő sz@r..... volt ilyen a szerízben azé tudom
Ha áll a vas és jár a motor és elforgatod a kormányt akkor is leáll? Ha nem, bakold fel a hátsó kereket, aztán úgy próbáld. Szerintem valami vezeték a ludas..
A két dolog ellentmondásban van!Ha egyenesen is lefullad akkor semmi köze a kormány mozgatásához és igy ez a dolog arra enged következtetni ,hogy valószínű nem kap üzemanyagot.
És miután sikerül valahogy elindulnod és mondjuk kettesben szeretnéd jól kihuzatni, az megy?
Heló!
Az alapjárat jó egyenletes.
De álltalában úgy ál le hogy pl a lámpánál elindulok váltok felfele és elkezzd lefulladni.
Nem kell hozzá éles kanyar kis ívű fordulásnál is már ált le.
Csak az a baj hogy már majdnem belémjöttek hátulról mert gondolják tolom majd a mocinak, égy ők is tolják csak akkor lepődnek meg amikor megálok előttük és még a féklámpám sem ég. Mert ugyebár nem fékeztem.
Ahogy a kormányt forgatod az húzgálja a vezetékeket is,de lehet mág a gázbowden is
Az alapjáratod szép egyenletes?
Szia!
Valahol a vezetékekkel lesz a probléma.
Hali mindenkinek!
Találkozott már valaki olyan jelenséggel a GSR-en hogy balra kanyarodásnál egyszerűen leál a motor.
Hiába engedem rá a kuplungot akkor sem indul újra csak az önindítóval.
Vagy ezentúl csak jobbra menjek
Kedves klub tagok!

Tudnátok nekem segíteni abban, h pontosan mennyi olaj kell az első teleszkópokba!?Le szeretném cserélni , vmi sűrűbbre, mert nekem egy kicsit puhának tűnik!

Előre is köszi a segítséget!

Boki