Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello, na vègre. Mi a here van?
Hello Everybody!
Lesz holnap valami túra?
Hella.

Valaki egy laza guriga Dobogókö- Esztergom környékén, ill. 2/A
Zizieg a lánc.Nagyon és rettenetesen berezgeti a mocit lábtartot.Nekem nagyon betett hogy vagy 200km-et mentem zuhogó esőbe.Hiába kentem én de akkorsem mentette meg.
Hmm... en is lassan 20ezernel jarok. Mibol laccik hogy nem jo mar?
22000km
mennyit bir ki a lanc?
Császtok.Nekem is eljött az ideje hogy láncot cseréljek a gépen.Mit is javasoltok.Cseréljek kisebb lánckereket vagy sem.Elöre kisebbet ugy 1 foggal de hátul marad a gyári.Mekkora lánc is van rajta?Ja és mibe kerülne?
Jó reggelt mindenkinek!
Nem ennyire olcsó!Ennyire segítőkész és sztahanov
A pincetakaritáshoz tudok neked embert adni,4000ft/óra plusz a kiszállás almádiból gondolom van ott egy 5 órás munka a látottak alapján tehát az egész lenne neked 40.000.-ben!
500 Ft..1,5 liter benzin...Gekko, ilyen olcsó vagy? Egy nap, 500 pénz....hmmm, ki kéne takarítani a pincémet
Dehogy! Fizetem a hambit,de a munka az munka a bér meg ennyi
Na nemááááá! Havi 500 ft? Rajtunk,a szegény újoncokon akarod megspórolni a "hambitúra" várható költségeit?
Két kis vidi tőlem:
Kakucs 1
Kakucs 2
persze, pöpecül működik, semmi baja..
Joystik rendben van rajta?
oké. csörögj vagy írj ha kitaláltál valami okosat
225forint?Akkor Te is kezdhetsz hétfőn
Egyenlőre a bankba nem tudtam beesni nyitvatartás alatt! Pedig a maszk is nálam volt
...nem tudom,fogalmam sincs Holnapra kitalálom
Oké?
én,már 4edszer!RK és D.I.D. lánc is egyaránt jó.Elölre a gyárinál egyel kisebb méretű lánckereket tegyél,hátra meg a normál 48asat4
hogy kapod meg? Küldjem le valakivel vagy mi legyen?
2008.12.19
Van hely még,persze!Még egy!De mivel te már régi motorosnak számítasz a szakmában,igy neked havi 500 forintot is fel tudok ajánlani
Tehát akkor hétfőn már kezdhetsz is