Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi,stílusos a háttér

Jó kis nap volt
Náluk láttam ilyet a hétvégén,de meg sem kínált,csak palacsintával
Szeva Kykee. A Soltvadkerti turáról egy kép :-)
Gino, hova mehetek a szendvicsért? Konkrétan tetszik
Kedves Papírcica!
15.1 fok fölött lesz,tehát készülj
Sziasztok!

Na ,látom már kezdődik Most akkor állítsunk össze egy listát,hogy már ki nem jön?
hali! motorral gyüttem ma dolgozóba hát.. nem lett meleg a gumi, viszont hideg maradt
én vasárnap csak 15C fok felett megyek! (aláírás: papírcica )
jóó reggelt. A hétvége nekem 50-50, de igyekszem.
Hm megpróbálom elintézni,hogy legyen nunihambi nem ígérem hogy lesz ,de azt nagyon
szép Hambe, én is ilyet kérek
üdv, Nép, szolgája-e hazának!
végre megoldodni látszódik a netem külhonban - hurrá

számomra mindenképpen rossz hír: a vasárnap nekem nem jó, hétvégén lagziba kell menni, ha addigra kikászálódunk a náthából. úgyhogy: nélkülem kell valahogy túlélni a zirci rettenetest
IDE IS ELMEGYEK ! ! ! Mezőberény
Szombaton Tiszántúl , vasárnap Dunántúl
Akkor mindent ugyanúgy, mint az évadnyitón? Ezek szerint a 8-ason megyünk és remélem a piros motoros menyecske nem fog megint faképnél hagyni 200+ -nál, és végre Yikess sem fog büszkén domborítani az FJR-en, őt is csapkodja majd a szél a GSR-en!
Akkor az útvonal a szokásos: Budaörs - M7/M0 - Diósd - Érd - Martonvásár - Velencei-tó (északi oldal) - Székesfehérvár - 8-as út - Várpalota. Utána Kykee útvonal.
Abdul én megyek elétek és Várpalotai benyókúton tallerezünk,ott megdumcsikázzuk,hogy merre gurcikázunk tovább.
Balatonon sokmindent lehet csinálni,szörfözni,vizibicklizni,kajakozni,vizisíeln
i,gumimatracozni,csónakkal evezeni...
De most mi a zirci hamburgereshez megyünk,ahol rengeteg féle hamburger van és kitünő motorostúra utána,ami az évedzáró gurulás is egyben.

Október utolsó hétvégéjén már csak motor nélküli zenés táncos estet fogunk összeütni,ahol jókat beszélgetünk,eszünk,iszunk és mikor már emelkedett hangulatban vagyunk ropjuk a táncot,whiskyspohárral a kezünkben kifulladásig.

AKi támogatja jelenlétével ezt az estet az kérem írja fel magát Október 20ig,hogy időben tudjunk intézkedni

1. kykee
nem hiába,ez aztán a telepátia
Eső is eshet,nem vagyunk papírkutyák és akkor kell motorozni,mikor jól esik
GSR Klán nem a pipogya alakokról híres

De jót gurultam ma,szét cibáltam a fülét Már nagyon jelentkeztek az elvonási tünetek,10 napja nem hogy nem ültem rajta,de még nem is láttam a Kutyulimat Majdnem be sem indúlt az akku miatt,dehát Suzuki
Na ez egyszerre volt tesó!
Budaörsön van az autópálya lejáratánál a kút, a McD. mellett. A szezon kezdés túrája is onnan indult. M1/M7-esen mész ki a városból és a Budaörs centrumnál lemész (Bevásárlóközpontok) és ott lesz, ja és ne száguldozz nagyon, mert szoktak mérni! Szóval csak ésszel te sebesség bajnok!
Motopityu!
A volt Osztyapenkó utáni első benzinkút az Agip!Ott van az Auchan ,Ikes ja nem bocsi Ikea és a Mc'Donálds is!Eltéveszthetetlen,de ha nagyon húzod neki akkor Fehérváron bevárhatod a bandát
tudtam érzetem,hogy van valami....
Fogadjunk Te kaptad fel a fejed a legjobban

Voltam,igen,több helyre is bementem,többszőr!
Még egy helyre kell bemennem este,úgy hogy ott maradok,miközben elmegyek
Jó Estefelét Mindenkinek !

Csak az eső ne essen Vasárnap , távolság nem számít !
Voltunk mar a Matra fele iden is, nem 1x. Es leszunk is meg, bar azt nem garantalom, hogy iden :)