Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No! Szép estét. A drágaság mostani kinézete, de még nincs teljesen kész!
hát,az enyhe túlzás hogy sok
pusztamiske nyirád és halimba közt van és sok a cigo
asszem valamerre arra van Pusztamiske vagy mi a fene.ott van egy érdekes sztorim,fura emberek élnek arra
attól függ,milyen gyorsan jössz el érte hozzám.ha hamar,akkor viheted,ha soká akkor már csak az üres üveget szopogathatod
Én viszont veszprémbe járok zalaegerszeg felé és nagykanizsa felé badacsony és tapolca a megszokott gurulási kedvenc helyeim
ha esetleg össze futnátok akkor légyszi hozd el az enyémet is
köszi
na most kezdek lenyugodni,de jól esett kimondani amit gondolok na ezért is vagyok inkább ördög mint angyal
szoktam Veszprémbe menni,egy volt osztálytársam az állatkertben dolgozik,nála is voltunk már párszor.Fehérvárra járok sokat,ott lakik a bátyám
Egyébként keszthtöl pár km re lakom
Ő sajna nincs itthon
Jo ha veszprémben vagy zalában jársz csak szolj és szivesen meghivlak téged bennetek egy kis itókára de a férjed is szivesen látom szerény hajlékomban.
szóval Te Veszprémben laksz?
na én szépen fogalmaztam amit az előbb írtam...csak nem tudom minek ebbe belekeverni a gyerekemet,ő attól nem kap belőlem kevesebbet
Szerintem semmi rossz nincs benne hisz nem titokban csinálod és ettöl nem kefélsz férre ez a lényeg
de édes vagy,miattam költségekbe ne verd magad,majd inkább elmocizom arra
olyan ideges vagyok hogy nem is hinnétek...de kiosztottam azt aki arra érdemes.azt mondták rám,milyen ember vagyok én hogy férj és gyerek mellett csetelgetek.na de kérdem én,mi rossz van ebben?nem kefél meg senki,nem lesz ettől gyerekem
DE ha gondolod küldök neked postán vagy ha pl veszprém felé gurulsz szolsz és 1 üveg ajándél ok
ja,igaz
Itt és most nehéz enne pohárba töltenem nem gondolod vagy hogy gondolod?
Kisdelfincsillag,, te a Kuglicz Katát nem ismered véletlen?mert ismerös vagy foto alapján
itt és most
Aham hol lehet veletek találkozni hogy mindenkinek jusson?
vagy legalábbis valami olyasmi,nem?