Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A GSR-es lányoktól nem

Feltöltöttem a képeket, nem tom mikor jelennek meg.
Látod Jani a GSR es fiúktól sajnlják a szendvicset + az ájsz teját.
Azért nem jöttek oda, mert féltek a sérült focistáktól. Képek lesznek.
HI. Jani bocsi. De ma szoptam. Délben elmentem a Shoxba, vettem másik dzsekit. Onnan akartam
Kakucsra menni. Rendőr kiszedett a sorból közúti ellenőrzés. 1 kérdés: elsősegélycsomag A típusu.
Vigyorogtam mondtam nincsen, de 13 kor zár a shox és sietnék. Akkor vegyen a shoxba és jó utat kivánt. Azt is vettem 2700 pénzért.
Beszart a mosógép délutáni program Media mark. siemens vásárlás. Nem beszélek mellé ez az igazság
Jah, a szendók? Öööömmm...ott voltak MIND...a motor csomagtartójában. 50 szalámis, 200 sonkás. Meg 20 liter tea
HALI Gino!

Holnap mikor,hol,hánykor?
ZAVARNI?
Ezekután kiváncsi vagyok a képekre,főleg,h se szendó......áááááhaaa hát ezért nem jöttetek oda!
Hali !
az én javaslatom: kérdezd meg hátha van valakinek 1 fölös!(Nekem nincs )Nekem is így sikerült szereznem 1-et!(kykeetől )
Én voltam, állandó tettestársammal...(Mami? Na faja... De sok "árva gyerek" elviselné pótmaminak)

Nem akartunk zavarni, inkább a fényképezésre, videókra koncentráltunk.
Te voltál kinnt a mamival? Csak azért nem voltunk biztosak,h te lehetsz mert nem láttuk nálad a szendókat+az üditőket!
Hali,légy üdvözölve!

Látom kormány témában már kaptál 1 pár 5letet!A GSR klánhoz pedig elég ha ide írogatsz,az adatlapod kitöltöd!Ja és a régi tagoknak az első túrán 1 kaja pia+benzin! (Csak vicc volt)
Amúgy gratula a választáshoz!
üdv mindenki, most töltöm a képeket, amit Kakucson csináltam.
Janit felismertem a mankóiról, meg tutist láttam...meg még pár embert
Ezt a kormányt vedd,ha kormányozni akarsz!
Sziasztok!

Ha már úgyis kormányról van szó, elhagytam az amúgy sem gyári kormányvégeim egyikét, mit javasoltok a pótlásra (a gyári egy kicsit drága 9eft/db)?

Köszi
Meg érdemes a váltokaron lévő gumit is megnézni,hogy mennyire kopott!Nekem már kúposra kopott a vége,de le van cserélve!
....Magura kormány a legtutibb
Szaisztok!

Keme,az enyémnek még mindíg új szaga van


Jó pályázást és szép napot mindenkinek
Látom nem vagítok otthon a kormány témában
Általában 2 fajta átmérőjű van, 22mm és 28 mm. Az alap acél kormány is 22 mm-es. Viszont a 28 mm-es kormány is csak középen 28 mm, a szélein ahol a markolat van az is 22 mm.
28mm-es kormányhoz kell külön befogó, mert ami pl a gsr-en van az 22mm.es befogó.
Én az LSL kormányt ajánlom (nekem is az van), az 22mm-es, többfajta színben kapható és nem kell hozzá külön befogó!
Hacsak nem kónuszos, mint a tuning Renthal pl. a krosszmotorokon. Átalakító szettel. De a pontos értelmét annak se látom, annyi, hogy nem acél, hanem alu, emiatt elvileg könnyebb, viszont gyengébb, ezért a közepe vastagabb, tiszta kínlódás
Szerintem vastagabb nem lesz, csak erősebb!
Vastagabbra nem tudod ráhúzni se a markolatokat, se a fék és kuplung karok konzoljait
Félre ne érts, csak kíváncsiságból kérdeztem, miért lehet esetleg jobb egy vastag kormány.
Nem feltétlenül kell vastagabb, de vmi sötétebb színre gondoltam!

Norbor köszi a segítséget!
Boki85!

Az LSL háza tályán nézz szét...
Jövő hét elején
Miért kell vastagabb kormány?