Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok, itt a kalóz CBF...Kakucsi hírösszefoglalónk.
Tegnap beszéltem a fovimezes bácsival, korrekt emberke, csak kellő tisztelettel kell hozzáállni. Ma reggel lefújatják a pályát, tekintettel a tegnapi viharos szélre, úgyhogy elvileg portalan lesz. Bár...tegnap is küzdött rajta egy mesztic manus seprűvel...A pályán két helyen betonsávot öntöttek, hogy a gokartosok ne hordják fel a dzsuvát, de ez tegnap is megkötött, kész állapotban állt...Én építőmérnök vagyok, szétvésetném, olyan trágya munka, de mindegy.
Mára nem várnak sok embert, úgyhogy jó lesz. Én is kimegyek du. 1 körül, de én is csak nézelődni.
Te jössz? Viszek neked gatyót!
A haverom is így járt 1 alfa156-al!Kihozta a szalonból 0km-rel és amikor eladta 3 évvel később közölték vele,h az autó 2-ből van összerakva!
Jó reggelt!

Én m1ek! De csak nézni!
....madnem asztalborítás volt a budai központjukban...úgy fogták fel,mintha kiégett volna 1 izzó...nem esett jól a hozzáállásuk...fogytam 10 kilót...most az ilyet paraszt módon oldanám + az biztos..........szórakozzon azzal amivel 1korú................................
Az fasza lehetett....
......csurom vizesen adták át......+száradt....vissza vittem....első reagálásuk,hogy én csináltam...
Jól teszed,én már vadi új autóból is vettem törött,festett gépet.
Aki jön ma kakucsra, az jelentkezzen..
De nem akarok senkit hitegetni, mert kaptam egy csomó ajánlatot.
Mindet megnézem, és csak aztán döntök
OK. THX.
Igen, gyakorlatilag mndíg.
Ha nem veszem fel, visszahívlak!
Figyelj. Most értem haza éjszakai melóból. Lefekszem aludni. Az adazlapodon lévő számon elérhető
vagy?
Érdekelne a dolog!
Mikor hívhatlak?
UJE-635
Alvsz.: JS1B9111100113118
Motsz.: N730113195
Ezt ne akarjátok megvenni
2007/ 11 2800 km, riasztóval.
Norbor. Szia. Nem tettem fel sehova, mert ........... de a bordó gsr em eladó. Hiteles, de vmit ki tudunk találni.
nem a Suzukiban vettem, hanem egy másik használt motor kereskedésben
JÓ REGGELT MINDEN MARADÉK GSR-esnek !

Gino,Abdul :holnapra beszéljünk + 1találkozási időpontot DOBOGÓKŐre /kilátó/,így talán 1xrűbb lenne.
Majd figyelem a Fórumot.
Persze, jöhetnek hát....
Igen, holnap KAKUCS!
csabán a suzukiba vetted?
Mentek holnap Kakucsra?
azért bekaphatná az ilyen manus, aki ilyesmit csinál, mert hogy műanyagot lefujnak az még haggyán ( még akár szebb is lehet mint az eredeti ) de hogy felnivel játszanak, meg vázzal