Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezzel fürödtem be!
Norbor...100 szó vége: MEGVENNI
Ha visszaolvasol (tegnap leírtam) látod hogyjártam! Ezt a motort Kulman Miki barátom (MikeBoy ha valaki, ő ért hozzá) ajánlotta!
Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem!Nemrég(1hónapja) GSR tulajdonos vagyok és szeretnék egy másik kormányt a gépbe, vmi vastagabbra gondoltam, de nemtudom , h mennyire lenne kompatibilis a gyári befogó helyére, vagy milyen átalakító kellene hozzá!Ti mit tudnátok ajánlani?
Segítségeteket előre is köszönöm!
ui:a múlt 7végi SuCsa MoTa találkozon ígérte nekem vki, h lehetne csatlakozni a GSR klubhoz, ha valóban lehet hol tehetem ezt meg!?
A kereskedőknek fantasztikus dumáik vannak. Amikor kérdez, azt se hidd el. De nem tűnik rossz biznisznek. Ha lehet, nézd meg a km-órát, a spirálin látszik, hogy levették-e már valaha. A gumi is árulkodik, ennyi km alatt az olajat is nehéz sötétre, feketére égetni. Színeltérés törésre utal, blablabla...biztos ismered ezeket. 40-nél, 100-nál kormányt elengedni, egyenesen fusson...
Pfff...annyi minden van...
de tényleg nem rossz a gép. Szerintem.
A motor az egyik kereskedőé, csak nincs ideje használni!
Teljesen magának extrázta fel, a karbon tankpadot ki is hagytam a felsorolásból, de ez már csak hab a tortán
Áhhh, el kell vinni.

Én 0km-rel vettem a motorom, most voltam 18ezres szervizen, a karcokat, bejáratást, mindent belevéve egy motor szerintem 5ezer km-ig ZSÍR újnak tekinthető.
Az előző gépemet (CBF250) 1400km-rel vettem, új szaga volt, mindenki azt hitte, hogy szalonmotor.
1,5M
A kipuff a legértékesebb extrája, a többi csak PV, nagyon csábító a km szám, nekem tetszik, mennyiért lenne?
A motor 2007.05-havi 1600-km-el első szervíz után.
Karcmentes szalonállapot!
2-év garancia!
Hitel,akár önerő nélkül casco és kezes nélkül max:120-hónapra. /akciós/
Extrák:
-Gyári fejidom
-Carbon Black fékcsövek eloxált fittingek
-LSL kormány
-LSL korányvég
-Gyári erősített bukógomba szett
-Leo Vince kipufogó
-Karbon tükrök
+ összes gyári alkatrész.
Erről kérnék véleményt!
Suzuki márkakereskedésben van a motor, 1600 Km 2007.6. havi
Hozhatsz ki a pályára kóstolót
Meg is mondom páromnak, hogy kerítsen műanyag tányért, ilyesmit, vigyük ki...
na, én is megyek: eleget teszek családi kötelezettségemnek: főzök egy pörit
Na én megindultam,m1ek a családdal Dharasztira és majd onnan támadok!
Akkor majd kinnt!Széles utat!
Lehet,h már elfelejtette?
Hihetetlenek vagytok
kerem majd a beígért ice teámat
...sztem ne olvass vissza, mert nem jó csalódni
tényleg, ha visszaolvasol, láthatod , hogy keme hoz nekünk szendvicset, teát, kávét, kapuccsínót...
Hétvégén van a pályán büfé, aranyáron a szendvics és heroinárban az üdítő (a foCimezes bácsi maga mondta).
De van Kakucson, Inárcson, Újhartyánban, Dabason stb... bolt bőven
Én pl. hazamegyek majd enni. (7km)
Vagy vigyek ki szendvicseket és értékesítsem nyomott áron?
átteszed örömre
jelentkezem jó reggelt
Akkor kint találkozunk!
Milyen lehetőségek vannak az éhség legyőzésére?Ha már gurulni nem tudok legalább a hasam legyen tele!
FoCimezes...