Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én egy senki vagyok ,egy tróger ,mihaszna ,semmire kellő,nem hogy valaki! ! !
Vagy nem FNDIről és rólam van szó?
ez az orbán viki szövege , nem véletlenül irtam kisbetűvel a nevét !
juj hangosak voltunk

mondtam hogy ne húzzad neki annyira Kykee


hÁÁt sok 6oo Gixerbe nincs ennyi km az biztos
...de nem elegen
á , dehogy
nektek ! hogy végre van itt valaki
...felébresztettek ?
Beléd is! ! Minek örülsz ennyire? ?
Akkor én egy tesztpilóta vagyok? ? ?
Jó reggelt !
nyomjad bele, úgy sem tudja senki megmondani, hogy mennyi kilómétert bírnak ki ezek a motorok
még a full-gasnál sem
Hétfön rekordot döntöttem,hatszor voltam almádi.füred között untam is már,dehát a munka az munka!Kocsival ezt már nem lehett volna elviselni
Ja fel van bakolva ,beraktam 6.ikba és pörög alapjáraton! reggelre pont elég az üzemanyag!

Ugyan olyan munka eszköz mint a másik!Itt mész egy Füred,Veszprém,Almádi 3szöget és már benne is van egy százas!
MA részt vehetett a LacziPitykó a munkamenetemben és látta hogyan is zajlik ez!
Kellemes a hasznossal,ha már ez van.Te is igy csinálnád,ebben biztos vagyok.
Sajnos nem kapok a SUZUKItól semmi támogatást,hogy pörkölödik bele a kilóméter
a vége, ami lemaradt
miért teszel forditott felkijáltó jelet?
basszus te pörgeted az órát kapsz kilóméter pénzt
emmeg mi a picsa?
i
maximálisan egyetértek de én még tudnék hozzátenni pár Ódát, de nem teszem
...majd maci vagy Gino megtesz
Csak támogatni tudom FNDI barátom hozzászólását a szaros 53.000 kilométeremmel amit a GSRen töltöttem.
Hibátlan kis szerkezet,nagyon megbízható,könnyen kezelhető,élvezet vele minden másodperc és miliméter,jól manőverezéhetősége a tökéletesre hangolt futóműnek köszönhető,ami mellé még egy igen biztonságos fékrendszer társítottak a mérnökök.
A motor duruzsulása skrizofinitásra utal,melyet 11000es fordulaton szinte maga mögött hagyja a saját árnyékát.Pályázásra,utcai poroszkálásra,hosszú túrákra egyaránt ideális.
A fogyasztása is optimális,de ez a nyeregben lévő felhasználó mentalitásától is függ.
Egyszóval egy könnyen kezelhető méregzsákról van szó,amit kedvező ár mögött egy sokkal értékesebb és élvezetesebb élménydús dologról van szó,mint MOTOR,azaz GSR 600,több mint motor!


FNDI,nem ezt akartad Te is leírni?

Vagy rosszúl foglmaztam meg a GSR 600at
Sziasztok,jó estét mindenkinek!


Abdul ,nekem jövő héten Szombaton csak délutáni órákban lenne megfelelő,mert délelött még dolgozom!
Arra gondoltam,hogy szépen oda mennénk 4körül és csapatossan kimegyünk a sírhoz,gyertyát gyújtunk néma tiszteletadás, majd Krisztiékhez vissza,kis beszélgetés után meg távozunk!
Üdv közöttünk.

Jó választás a gép majd meglátod. felesleges lenne most telefirkálni az oldalt hogy így meg úgy
1 a lényeg élvezet vele a motorozás minden perce
Csőváz.
úgy tudom a hétfőn kerül postára, de azért beszélj az emberrel
OK ABDUL !
Jó estét!
1. Holnap akkor nem lesz Kakucs, hanem 15-én?
2. Holnap valaki Citadella? És előtte egy kis gurulás a környéken? (ha nem esik...)
2. A 14-ei Áporkai látogatás miatt, írjatok légysz a ponus@freemail.hu -ra (Tybee, Ric, Kykee, illetve ha még csatlakozna valaki), inkább privátban beszéljük meg. Krisztával egyeztettem, 10-11 óra fele szeretné, ha mennénk.