Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

SZEVASZ NEKED IS !
No! Jó estét
OLVASS VISSZA !
Helló! Milyen gsr hétvége?
Jó Estét Mindenkinek !

Szolnokon esik az eső ,de jövő héten jó idő várható / remélem /

Mi újság felétek ?

Akkor 14. és 15. GSR 600 HÉTVÉGE ? !
Sehun senki
Hali! Üdv a körünkben!
A moci egyszerűen KIRÁLYSÁG
fndi!Csőke!
Nemtudod kész lett a kipufi
Szeva mindenki
Van rossz is!
Üdv köztetek ha nem haragszotok , kérdeznék erröl a mociról egy két dolgot.Esetleg jó és rossz tulajdonsága van a gépnek?Vagy csak jó van?/remélem igen/Én jövöhéten veszem át az ujj gsr emet nagyon várom már!Esetleg tudtok gsr honlapot ahol csak ezel a fajta mocival foglalkoznak?Elötte sv650 esem volt gondolom ez egy kicsit más lesz.Esetleg valakinek véleménye ezekkel kapcsolatban?Kösszönöm
Zolee
Szerinted nincs.
Mondom, egy szóval sem említettem, hogy a saját motoromon/motorommal tapasztaltam.
de, érthető volt. Olyat dícsérsz, amiről SZEMÉLYES tapasztalatod nincs.
Az is tűnjön fel, amit az előbb írtam. Látom nem volt számodra érthető.
Egy szóval nem említettem, hogy az én motoromon próbáltam a vágott slicket!
Hétvégente ill. rendszeresen men motorozom, ennyi.
Különben meg miért is magyarázkodom én neked? Azt gondolsz, amit akarsz, csak ne feledd, hogy nem mindig az a valóság!

Valamint ismerek pár GSR-t is és más motorokat, amiben volt már többféle olaj és nem volt olyan rossz egyik sem, mint ahogy itt szó esett róla.
NA, jók legyetek és ne veszekedjetek!


üdv,megyek mert vár a meló,csao
pont azt kerestem,de nem találtam!
Nem,nem véglegesben!
Azt nem is tudnám,mert igy is nehezen,vagy egyáltalán nem fogom tudni kezelni a helyzetet motorozás nélkül!
Itt csak az anyagiak miatt van szó a részleges nélkülözésről!
NEm iszom,nem cigizem,nem járok szórakozni,akkor mi lesz!Mert ezeket az összegeket inkább a motoromra költöm,minthogy elszívjak egy doboz cigit egy szombat este egy szórakozó helyen,ahol hajnalra részeg leszek.!Örülök ha balhé nélkül haza esem!De ez minden hétvégén még mindig többe kerül mint az hogy van a kutyuli
ja, arról tetél is fel képeket...
Sziasztok!

NEm azért nevetek,mert vicces,hanem mert én is igy jártam CSak nekem nem a kozepén hanem a szélén is már kint volt a levegő,és szikrázott a kanyarban
tudod Gino, a gondom ezzel az, hogy nem a saját tapasztalatodról beszélsz, így viszont nem hiteles. Na mindegy, csak feltűnt, hogy miközben nem motorozol mennyire bevált neked a slick...
Ehhez annyit tennék hozzá, hogy a saját motoromon/motoromban!
De van még pár motor az enyémen kívül is, képzeld.
nem értem akkor, hogy milyen tapasztalatok alapján isteníted a vágott slicket, ha még nem mentél vele egy métert sem. És ez igaz az olajra is.......
Minden időm a gyereké, mama hétvégén dolgozik én vagyok a gyerkőccel....
Gurulni sem lenne időm, ha...
elkezdted már egyáltalán a javításokat Gino?