Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevassssztok ...hát erről beszéltem tegnap tesókám
Tesókám rosszul értelmezed, nem látod hogy azt írta hogy a kesztyűt veszi a kabát alá?
funny guy
megvan azis, csak nincs bérakva telóba. októberig még nem szűnik meg.. lehet addig kikódoltatom a telómat, és újra pannon, mert elégedettebb voltam velük..
töröld,ne foglalkozz semmivel
gerincvédőt a kesztyű alá? ? ?
régit törölhetem?
egészítsd ki egy protektoros magasszárú cipővel ( 6000 HUF) és egy térdvédővel és megkapod amiben én járok. Mondjuk a gerincvédőt is felveszem a kabát alá ( hálós SHOX Cordura ) és a kesztyűt is
bocsi
Számod is megváltozott?
április 1. óta már nem de a leveleimet sztem Era volt kolléganője kapja (T.Judit)..
küldöm a számot sms-ben
Ja és vegyél ki szabit és gyere!
Küld már el Ati számát légyszi smsben pls..Mintha azt hallottam volna hogy már nem vagy a HRP-nél, ez igaz?
Mert küldözgetem a vicces e-maileket a címedre
Convert your Nokia CARK-91 for use with the following handsets 3100, 3120, 3200, 3220, 6020, 6021, 6100, 6220, 6230, 6230i, 6610, 6610i, 6810, 6820, 7210, 7250, 7250i.

ennyi info remélem már elegendő
én ma rosszkislány voltam: nem bírtam magamra erőltetni a bőrruhát
farmer. cordurakabi. kis gáz
éééééééééééén!
csak éppen nem tudok mert dolgozó ember vagyok
... de Attila mintha holnap kapna új gumát, és utána oda akart menni bejáratni kicsit...
Szeva Ati!
Ez egy gyári megoldás,nem rissz -rossz replika kinai valami.
Ezt tudom neked ajánlani,esetleg megrendelni ha kell 8000.-huf
Halo,halihooo,halesz,hella
Holnap kakucsring, ki akar jönni?
A mondat úgy kezdődne csak Gino lespórolta, hogyha Szibériába készültök..
Ja és a vége is hiányzik, éspedig: elleneben a tökötökről is csorogni fog a víz ha itt maradtok..
Jó reggelt!
Öltözzetek fel ma, nehogy megfázzatok!
!orgen ! Mester tudtam hogy nem fogok csalódni a te szaktudásodban ! néhány szót légyszi még bővebben , ha lehet ! Köszönöm szépen !
Jó reggelt.
Nem,csak kerestem az Abolcskeinek a megoldást és találtam is


Jó éjt,menj pilledni
...na mizu lefagyott a gép ...na megyek tente...jóccakát