Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na,melyik lesz?
Dehogy....
És lehet alkalom sem lesz rá.
thx
Pedig hidd csak el
...és a másik:
Kijelző: 176x220 262 144 színÁtvilel: 3G és GSM 900/1800/1900 MhzEdge támogatás: VanMp3 támogatás: VanGPRS támogatás: Van Leirás: Eu:39900Ft..............................1év Samsung garanciával:44900ft.....................Méretek: 100 x 47 x 15 mm, súly: 93g / Polifónikus (64 csatorna), MP3 / microSD (TransFlash)bővítőhely / 40 MB belső memória / Bluetooth, USB / SMS, EMS, MMS, Email / WAP 2.0/xHTML, RSS reader / 2 MP kamera, 1600x1200 pixel, video(QCIF, MPEG4 H.263), vaku / MP3/AAC/eACC/WMA lejátszó / Blog funkció / FM rádió - RDS / Képszerkesztő / beépített kihangosító S
Én meg azt hiszem, hogy nem....
Sziasztok,jó estét!
Tutis,ahogy ígértem:
Kijelző: 128x160 65 536 színÁtvilel: GSM 900/1800/1900 MhzEdge támogatás: VanMp3 támogatás: VanGPRS támogatás: Van Leirás: Eu:26900Ft.......... Samsung garanciával: 33900Ft............. Méretek: 99.5 x 48 x 14.8 mm, súly: 92g / 1000 bejegyzés, Photocall / microSD (TransFlash) bővítőhely, 10MB belső memória / Bluetooth, USB / SMS, EMS, MMS / WAP 2.0/xHTML, HTML / 1.3 MP kamera, 1280x960 pixel, video / FM rádió / MPEG4/3GP video lejátszó-felvevő / MP3/AAC/AAC+/MIDI lejátszó / Bluetooth nyomtatás S
milyen volt a sátor?
szió húúúú,nagyon jó volt,de bőven elég
Szió hálistennek megjötettek szerncsésen látom!
jó volt?
Köszi Maci !
06-20-345-0566
Szia Hlaci!
Szeretném még egyszer megköszönni a szívélyes vendéglátást, nagyon-nagyon jól éreztük magunkat! A történeted örömmel vegyes sajnálattal töltött el, de az előadásmód pazar volt! Hazáig röhögtünk a sisakban.
Szerencsére az esőt végig elkerültük, csak Egerben találkoztunk vizes aszfalttal.

Mégegyszer: kösz, és remélem legközelebb közösen vadásszuk a kanyarokat azon a gyönyörű vidéken!

(sajna a felajánlott programot úgy néz ki hogy ki kell hagynunk, de ezt is köszi. Még gyúrok rajta, de nem hiszem hogy összejön)
no problemo, hiszen nem is beszéltünk meg semmit konkrétan

majd jövö héten
HI Most kellene nekem 1 gumis. Brian számát vki tudja
szia!mi pihenjük a hétvégi bulit.Nagyon jó volt a motorostali Pilismaróton.
Hé, mindenki gurul,vagy mindenki oihen mert gurult
fndi !
Remélem nem okoztam csalódást.mi szombaton a haverokkal balcsi felé vettük az irányt.Nagyon joo volt és sikerült bele futnunk egy veterán autós felvonulás ba is keszthejen.
nekem tegnap egész délutáni pályázás, és Pest Dabast megjárva 206 km-re kellett 14-et tankolni.
Ami tekintettel arra, hogy nem ment a fordulat 8000 alá szerintem jó
Hella!

Sokkal komolyabb és érdekes dolgokkal fogsz találkozni,ahogy ismerkedsz a kutyulival!

Fogyasztása 5 és 14 liter között mozog,de ez csak a csuklódtól függ
Sziasztok Jó reggelt!

Tegnap én is kirándultam egy prímát Nógrád megyében!
Csak akkor lepődtem meg, mikor úgy váltottam el, hogy nem esett vissza nyolc alá, egész egyszerűen csak azt vettem észre, hogy az eget bámulom. Nem gondoltam volna erről a paripáról, hogy képes ilyesmire ilyen egyszerűen.... ;)

Nektek mennyit eszik a gsr?
Tegnap miért nem gyütté?
Az a "baj",h ma már gyereknap van!
MORGEN!

Látom ma innen se csábítok el senkit egy reggeli guruláshoz Ami kb. lassan indulna is
Jó reggelt!

Most sikerült megébrednem!
Jó reggelt. Tegnap este nem fértem ide a géphez.
Nagyon jól éreztem magam, örülök, h összejött a gurulás. Komoly 1600 km lett a gépbe . Nekem mindenféleképpen pozítiv a végeredmény . Közben megis világosodtam Rétságnál és Visegrádnál is. Van mit fejlődni. De a gsr re azt szoktam mondani, h egy finom kis szerkezet