Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv Fórumosok!
Ha akartok egy jó hétvégét eltölteni egy hegyvidéki motorostalálkozón, akkor gyertek Bélapátfalvára.

A plakát itt látható.
Tuti program, nem csalódtok. Ezt nem érdemes kihagyni!
Kacarásztam kicsit ma. Bejelentettem a motort jövő hét keddre, a 6000-es szervízre. Nézegették az értékesítők a motor, erre az egyik: Hú, ez a gumi jó kopott a szélén, lassan cserélni kéne még mindenhol van több mint 2 mm, csak ugye a pályázásnál lement a majrécsík, na meg Brian is használta a szélét anno
Gratu
Az Euroring mennyibe kerül?
Jó reggelt
Azt hittem hogy van, de tegnap meglepődtem amikor nem találtam. Rosszul emlékeztem, a hátsó lábtartók vannak meg, azokon meg ugye nincs
Múltkor írtad, hogy van neked másik, csak ki kell csavarni....
Aki nem akarja koptatni a lábtartóját, annak nincs kedve nekem adni a lábtartó koptatóját?
Azt a kis pöcköt..Vagy nincs valakinek felesbe?
Jó reggelt!
Tegnaptól én is beléptem a lábtartó koptatósok táborába! Viszont MotoPityu szavaival élve van még mit fejlődni... nagyon is. Euroring jó, de nem olcsó, viszont alig voltak tegnap. Max. kb. 10-en voltak legtöbben egyszerre a pályán, de átlag 5 motoros volt fent. Nekem így jobban tetszett, mintha nagy tömeg lett volna, legalábbis az első pályázásom alkalmából. Egyszer fűre is tévedtem... Tanulni, fejlődni és tapasztalni nagyon jó volt. És nem mellékesen nagy élmény!
Én nem érzem olyan jónak....
Hetedik 20 percem volt pályán.
Gino!
köszi
nem gyengén pályázol
Reggelt
egy kérdés!
látom a pályás képeken több gépen van bukócső! honnan és mennyiért lehet beszerezni?
ezt hírdetik itt a sportmotoron?
sziasztok!
gratula mindenkinek akik a pályát és a lábtartókat koptatta
nekem ehhez még gyakorolnom kell
morgen
jó reggelt mindenkinek!
Jó reggelt!
L760
Jó reggelt!
Jó reggelt mindenkinek.
Jó reggelt!
jóóólvan,szóval már velem senki sem beszél? ? ?

Akkor jó éjt! ! !
Mákos a fogad