Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Van egy csomó használt MOTORGUMIM.Nagyon szép állapotban NAGYON OLCSÓN eladók!(akár vágott slick is-nem szétpályázott,nagyon szép állapotúak és csak 15ezer ft-ig!)
Ha valakinek szüksége van valamilyenre,akkor a 0630 4 151-723as számon elér.
RENDELÉSRE ÚJAK IS VANNAK KELLŐEN ÁR ALATT :)
Mindenkinek kellemes hétvégét-és széles utat
De uncsi lehetett,h mindig ebben a kanyarban kellett mennetek!
Helló mindenki!

Mi is nagyon jót csapattunk! Köszönet Abdulnak+Baripetinek zsuker volt utánuk menni,ja és Kykee faca nagyon a gumma! Még én is meglepődtem

Motopityu jó volt,h megszervezted ezt a napot!

Nferi várom a holnapi programról a fejleményeket!
hojei
1-2 képet lökjél fel ide ízelitőként miről maradtak le a többiek
basszus,, legközelebb előbb indulunk.
amúgy is csak egy kósza 5let volt h mennyünk oda
Zsír, holnap átficcenek érte
így van, nagyon király volt Képek feldolgozás alatt
Na én hazaértem kakucsról! Szuper volt, aki nem volt ott bánhatja, meg az is aki későn jött ki
Ott is rajta van elvileg
nekem úgy rémlik, hogy a láncvédőn lévő matricán rajta vannak a különböző nyomás értékek
Szia, kezelési útmutató a felfüggesztésről csak annyit ír hogy az vezetési stílus kérdése , gyári guminyomás érték 2,5 elöl hátul, utassal az első változatlan a hátsóra ír 2,9-et
Sziasztok! Kérdésem az lenne, hogy ha utassal megyek, akkor kell valamit változtatni a hátsó guminyomáson, illetve felfüggesztésen, vagy maradhat a gyári? Esetleg tudna valaki egy linket, ahol megtalálom a kezelési útmutatót?

Köszönöm

Csabi
14:00
Maci! 46214 es hozzászólás. De 2 körül tényleg el kellene indulni. Most hívott a Jani. Aki akar
jönni azzal az M3 on a SChell kútnál találkozunk.( 12 km nél azthiszem. ) Kifelé is tudunk találkozni.
Fót, Dunakeszi stb. 20/5539325
syrus, ti mit terveztek?