Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia! holnap nincsen megint valami hülye robogós nap kakucson mint múlt héten
hmmm. És ki megy? Tutison kívül?
40.79 km
mennyi az Pesthez?
holnap 10-re megyek új gumit felrakatni, aztán vhová elgurulunk egy SV-s haverunkkal...
bár én mostanában annyira nem élvezem a motorozást amióta kaptam egy traffit, tiszta para vagyok úgy érzem, mindenki engem fényképez
Holnap de. úgy is megyek Ádámhoz.
Hi!
Mikor csinálunk képet?
az lehet, de akkor én még csak a hátsó ülést próbáltam
amúgy Te, mint felhasználó nem töltöttél fel képeket, így nem tudtam megnézni,
h mire emlékszem belőled
Szia. Mi már talákoztunk ám a Ring főbejáratánal. Barátod gsx r1000 és a haverotok kawa z750 nel.
Holnapi nap?
Szokásos kakucsring. 1-től 6-ig 3000 ft.
Hová mentek?
Srácok, miért nem jöttök inkább pályázni egy kicsit? Jó motorozni szép tájakon, de nem csopperetek van, nehogy már eltunyuljon a kutyuli
Night.
Holnap kora délutánra terveznék egy ilyent.
Kerepes - Vác - Szendeheky- Rétság - Parassapuszta - Bernecebaráti - Vámosmiikola - Letkés Márianosztra - verőce - Vác - haza. kb. 180 km De kitudjuk hozni 150 ből is. Jani is jönne.
Találkozhatnánk Kerepes ÖMV kút vagy Fót nagytemplom.
Jani Orsit dumáld meg, h 1 re érjetek haza az anyósodéktól. ne 2 re Nem tudom mi lesz a dologból most megyek éjszakára melózni. Ha vkit érdekel a dolog írjon. Nem muszály ez az útvonal.
Halihó!Én reggel megyek oda
Felhívás!

Ricardo üzeni, hogy (gondolom) holnap 12:30h -kor indul Bp-ről Pilismarótra.
Abdul ha mész, vagy aki akar az hívja Ric-et!

Vége.
is....
Neked....
Jó estét királyok!
biztos van, de pl ha hiflofiltro-t veszel akkor nem veszel zsákbamacskát.. (HF-138)
Köszi tutis!

És olajszűrő és olajszűrő között van különbség?
Én ha láttam volna sípot a nyakadban, akkor te sípos (is) vagy!
Vakegér!

Rövid i ! Sipos. Ennyi idő után tudhatnád.
Gino. Szombaton Pomázon a Magyari Várban egésznapos lovas program lessz. Nagyon jó szokott lenni. Gyertek !
Vagy egy nagy pofont...
Vagy 2x annyi lesz a díj....
Vagy miután kimondod, hogy Sípos Attila a Feri téves kapcsolásra hivatkozva kinyomja a telefont!
Van póni is.
...vagy egy pónit