Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mikor nem tudsz hozzáállítani, és oldalirányba is mozog, plussz ha a fogaskerék hátul hegyesre kopott. Illetve hallani fogod a hangján is.
Köszönöm, csak még egy kérdés a láncról mikor lehet tudni hogy csereérett-e megnyúlásra gondolok rovátkákat kell nézni a lengőkaron vagy a láncon vannak jelei?
indításkor még nem meleg a katalizátor, a lambdaszonda, és dúsabb a keverék hideg motornál. Ez normális.
Sziasztok, tudja valaki hogy az mitöl lehet hogy inditásnál a kipufogóbol árad a benzinszag?
Kendnek is!
Jaóó estét !
motorozáshoz felkészülni -






rajt.
kösssssz !
Télen meg úgyse motorozik az ember....
Tehát a bőrruha biznisznek befellegzett
Szerintem nyáron krossz mez, testpáncél, térdvédő és nincs mindjárt olyan meleg.
megéri a cipő az árát, szellőzik, de masszív kialakítású. A második, az UFO van nekem is, 12.000 pénz, mondjuk én kívül hordom, de a nagy előnye a protis farmerrel szemben, hogy több farmerhez is felveheted. Kit érdekel, hogy néz ki? Védjen.
A SHOX féle hálós dzseki plussz nadrág együtt 46.000. Át lehet rajta látni, de benne vannak a protik, és marha kényelmes, olyan, mintha nem is lenne rajtad ruha
Viszont qurva meleg lesz.
Basszameg, holnap nincs kakucsring
tessék....
változnak az idők...
klassz. akkor már csak a fizetést kell h ideadják
Az első képen lévő alap, véd, de el tud csúszni egy kicsit, nekem ilyen van de le akarom cserélni a második képen lévőre, az nem csúszkál..
és melyik térdvédőt javasoljátok
a csizmát azt felvettem ma is. így sem büdös a lábam
Nem csúszik el. Nadrág alá kell hordani, én is úgy hordom, akkor nem is látszik..
Én csizmát hordok nem cipőt, ez magasabb szárú, sípcsontot is védi. 15ezer pénz egy ilyen..
A mai világban már máshogy mennek a dolgok
és az idióta felcsatolható térdvédő? mintha gördeszkázni mennék az nem csúszik el
eddig azt hittem Attila
protektoros farmer felejtős, elcszúszik a prot benne és mehetsz a vasorrú bábához térdkalácsért
azt a cipőt asszem láttam én is. megéri az árát? már ha egyre gondolunk..
térdvédő az annyira nem jön be.. protektoros farmer kéne, ami férfiben 15e, nőiben 30e
diszkrimináció!
Kykee a Te embered