Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

www.olajshop.hu 4L 10.800Ft
telephelyed ?
morgen , honnét érdemes beszerezni a Repsol-t ?
jó reggelit, fiúk!
Ezen a héten legyen kakucs, mi úgy terveztük...
Bocsi, tegnap elaludtam hamar. Ajánlom a Repsol racing 10W-50-es olajat, Nekem eddig Power1 Racing volt benne, de túl hangos volt a blokk és a váltó is nehézkesen járt, csattogott. A repsol olajjal nagyon finom lett a váltó működése, és a blokk is sokkal halkabban jár, ergo most van szép alapjárati hangja a blokknak..
Köszi.

Asszem én is elteszem magam, csak még nézem ezeket a szépségkirálynő(ke)t. Jó kis csajszik vannak most ;)

jó éjt
Nem már,még!

Na én is tolom a bringát,mert már én sem vágom ,h mikeket beszélek!
Joccakát all!


az teljesen ki van zárva mert én azt nemtudom! Ha csak nem alszik már!

Többnyire igen ! Üdv a köreinkben!
Ne lépj, ugorj!
#46051-es hsz-ben szemezgethetsz.
... nem teljesen, én csk pár hulligánt!

na télleg lépem!
Kitöltöttem.
Tutis még ma válaszol? Várjam?

Ti itt személyesen is ismeritek egymást?
... ennélazért vizuálsiabb élményre gondoltam! de máre elteszem magam!

üdv Suzisok!
Indítsd el , rakd ki teljes képernyőre, vegyél fel bukót és kesztyűt....aztán nézd!
neeem... ez véletlen egyezés... akik engem ismernek és jó barátok... és persze megbíznak bennem! legalább annyi időre!
Értettük elsőre is, legalábbis én....
de egy karikára kipróbálnám. ha egyik jó bari meg tisztelne. mert még nem volt szerencsém egy ilyen drágasághoz.
Van több is belőled? mert ő csak az egyikről beszélt...
Engem emlegettél?
Tutis mindjárt elmond neked mindent!
Addig az adatlapot tessék kitőtikézni!
de egy karikára kipróbálnám. ha egyik jó bari meg tisztelne. mert még nem volt szerencsém egy ilyen drágasághoz.
Sziasztok!
Egy hete van gsr-em. Szeretném lecserélni az olajat. Repsol Moto Racing 10w50-es olajon gondolkozom. Szerintetek az jó olaj ebbe a gépezetbe?
A másik, hogy tényleg van külömbség olajszűrő és olajszűrő között? Milyet érdemes venni, azaz melyik a jó?

Biztos nagyobb tapasztalattal rendelkeztek...:)
előre is köszi
Haha... annyi vicces haversáác van itt! ... a sok szürkeség után véégre egy kis szín az oldalon örülhetnétek. Amúgy ha hallanád Kykee milyen dallamos, besz*rnál! szal jó kis hangszert mókultak össze a srácok.

hogy motorocsónak e, még nem teszteltem vizen ,de tuti szeli azt is!

amúgy nem üldözött el senki, erre nem sok embernek van tehetsége, de azt sem mondom hogy nem létezik ilyen. csak zuhanyoztam.

és azért nem szeretnék "teljesen megvilágosodni" mert ha alámkerülne egy ilyen Kykee szindróma lenne. szegény első kerék többet lenne a levegőben mint a földön. mert szinte kívánja neki a bohóckodásokat. ezért nem elsz naked em.