Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A bejelentkezést direktben tudod megoldani.

Obermayer Ferenc : Lovardavezető 06 20 942 21 26

Hivatkozz rám nyugodtan. Max 1 vadlovat kapsz
éppen ezért nem hívtam. 2000 ft volt a műanyaghegesztés, ennyiért nem balhézok. MEg szerencsétlen taxist se akartam szivatni, Ő se direkt jött belém.
Szia Sipi!
Mennénk lovagolni a gyerekkel, csak nem tudom az elérhetőségedet léccci valamit.

köszi.
hhenrick@freemail.hu
Nemköteksziktudomásulvesziaténythogymost KELTEM!
Tutis, ilyenkor rendőrt szoktak hívni, de az téged is megbüntet, szabálytalan előzés miatt
Én célba értem... (most már csak a kispadon pihengetek)
Rajt
Ebédre felkészülni.....
Lényegében csak elgurultam mellette, akkor értem oda amikor zöldre váltott a lámpa. Ő akkor indult. Csak nem egyenesen amerre kellett volna mennie, hanem balra indult, amerre tilos volt..

De már meg is jártam a műanyagost, kész az idom, már csak fényezni kell..
eddig nem mertem elmondani
de csak annyit mondott rá, hogy miért? nem olyan konzervatív ő. inkább szeretné ő is kipróbálni, persze nem úgy, hogy ő megy, csak h vigye vki
szia!
holnap indulok Pestről, de a részleteket csak este tudom meg
Basztikuli!
Eddig nem is tudott róla? ? ? Bátor vagy!Akkor én is elmondom a szüleimnek holnap...
képzeljétek! tegnap elmondtam Anyukámnak, hogy van egy kutyulim és már nem a hátsó ülésen motorozok
én ismerek olyat, aki miatt a szembejövő kamion kiment az útpadkára a 2-esen
Hello!
Üdv a körünkben és élményben gazdag motorzást kivánok, balesetmentesen
Áááá,jó az ,főleg mikor szépen lehúzódnak,mert hallják és látják,hogy érkezem! ! !

...csak nem értem,hogy a teherautók és a kamionok miért nem tezsik ugyan ezt
de hát ez mán tízórai
Jó reggelt mindenkinek!
Hölgynek puszi,Uraknak pacsi!


Tutis,nagyon sajnálom!
Neked sem jönnek össze mostanában....
Ugy gondoltam,hogy jövö héten is kakucs,aztán Pancsi
Reggelt, reggelivel
sávon belül előzni?
bazz.. azért vigyázzatok magatokra!
nem, ez nem így működik..Én is szabálytalan voltam, mivel sávon belül előztem. Ráadásul utasa is volt, tanu előtt mit csinálhatok?
" ki akarták ütni .... "
mert irigyek a szépségedre !
a quva...át , miért 50-50 ha ő volt a húnyó ! legalább pofánverted ?!
A drágaságom ma megint amortizálódott egy kicsit..:(((((((((((((((((((((((((((((((
Jövök be melóba, lámpa pont zöldre vált, gurulok el a taxis mellett, erre index nélkül elkezd bekanyarodni oda ahova tilos. Elkapta a motor hátulját. Ülés alatti idomból kirepedt egy kb 3cm-es darab, meg kicsit karcos kell az idom.
Mivel 50-50 a felelősség, így megint buktam..Igaz a taxis rosszabbul járt, neki behajlott az oldalidom.
Én műanyagossal megcsináltatom, és pont fényeztetni is akartam azt az idomot, így most nem ver szét az ideg. De kihagytam volna..
Basszameg, ezt a motort már annyian ki akarták ütni a seggem alól hogy borzasztó..