Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

30-nál fel 45-nél leeee
lehet de csak 17 után
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ akkor egy szavam sem lehet
Na de ezt nem lehet megmagyarázni ezeknek a gixxer fejüeknek.ezeknek az a lényeg h az elsőkerék nekopjon meg ne legyen senki a BRIDZSSZTÓN gyár mögött mee ottan lehet Power-kedni
tegnap is voltunk!
Köszi fn!
Ő ,nem te mondtad h voltatok errefelé eccer valakivel és h szép erre az utvonal?
meeehogy akkor nem e jöttök erre netán valamikor?Monnyuk nekem sincs messze arrafelé,sőt holnap ha minden igaz és nem lesz semmi ebből a vihar pánikból akkor megyek tatabányára esetleg tali valahol?
be bizony
Ingyenes minden a SZUCSAMOTA-n.
Én is gondoltam SUCSAMOTA-ra csak mindenki fikázott itthon.haverok meg azt monnyák h nem lehet mee kell a lové a legénybúcsúmra
Na még egy estés.....
Nálatok már be van húzva a függöny?
szép lett a mocid Nomad , a nagy plekó nekem sem tetszik mondjuk a sok bogár sem
jójestét
Annyian lesznek, hogy az állóhely is elfogy....
Este? Világos van még....
jó estét!
HALI !
Sziasztok!
6.667 Ft /db a fényszóró melletti műanyagnak, ezüst színben.
A leszerelt dob felső részén kezdtem az átalakítást.A szélétől pár mm-re 1-es flextárcsával körbe vágtam.KB 16-os átmérőjű fúróval elgyengítettem a 2 db merevítőt a tetején.Pontheggesztések megfúrása,majd a fedél leemelése. Belsejét kitakarítottam.Autó kipufogó megfelelő íveit kiválasztva készítettem 1 Y-ont teljesen végig.A belülre eső rész átmérő 3.5-ös fúróval perforálva.
Hőszigetelővel kitömve . . Készre heggesztés.

ENNYI

A dobért KÖSZÖNET STEVEnek !
Tanácsot pedig RECEnek !
mennyire alakitottad át?
mit csináltál vele?
Én átalakítottam 1 gyárit.A hangja éppen elég bőven ,hogy észre vegyenek.Ha hangosabb lenne vissza tenném a gyárit .
Mondasz valamit .Majd meglátom még odébb van a téma ,most kipuffra gyúrok.