Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mennyiért?
Tudnék egy eladót, csak nem láttem élőben. Köszönöm a segítséget.
Igen!
Többet véd a cső, sok-sok pénzt hagy a zsebedben, ha esnél....

Shox-ban 23.800 Ft
Srácok!
Segítsetek nekem. Érdemes lecserélnem a bukógombát bukócsőre? Melyik, és miért?
Köszi
Köszönöm a számot!Akkor én is elkezdem intézni a motorra a kipufogót!
Bocsánatot kérek az Ötshimura dobok tulajdonosaitól, akiktől én is KAPTAM a telefonszámot. Mivel Ti is voltatok kedvesek nekem megadni Öcsi telefonszámát, most én is megadnám kuksimanó motoros társunknak: Öcsi: 20/9208708
Az enyém már készül!
Köszönet
isten ments, csak hülyülünk
BOCSI TUTIS!
Nem Titis, Tutis. GYors voltam. Különben is egymás mellett van az U és az I betű.
De remélem nem sértettelek meg!
Üdv
hlaci
kykee intézi.
Szép,jól néz ki és a hangja is nagyon jóóó!Ha szeretnék ilyen kipufogót,akkor kihez forduljak?Hova kellene menni és kit kell keresnem?
Nem kő?
Ki mondta, hogy adnék?
Tévedsz, én nem nyúltam le mások ajándékát. Más helyről van.
Ja, és megkeresem a címedet, és fogok egy kést.....
Nelem vannak fényképeim a nevem mögött.
Azon gondolkodtam, hogy kerülhetnénk egy jót közösen, vannak újak (mint én), és jó lenne arcot is a nevek mögé tenni. Az ötletem pedig:

BP -- Fót -- Mogyoród -- Gödöllő -- Aszód -- Hatvan -- Hort -- Gyöngyös -- Mátrafüred -- Sástó -- Kékestető, opcionális pihikkel és kajával. Gyülekezőhelyek megegyezés szerint. Nem egy nagy táv, de egy kellemes gurulásra éppen elég, kezdőkre is gondolva (mint én ).

Időpont javaslatom valamelyik szombat Júniusban, csak hogy mindenki tudjon szervezkedni. Nem erőszak, csak gondoltam feldobom mint ötlet. Vélemények?
Megvolt...
jóétvágy
Igazából így akartam: kiLÓméter

Engem csak késsel tudsz megsérteni...
Köszi. Filmes nem kő!
Reklámszar! Bár végülis korrekt, teljesen használható, de még a régi fajta, film kell bele, nem digi. Gyerekeknek tanulgatni ideális.
Csővike. Millen fényképezőgép?
Lenyúltad a reklámajándékot? Nem kellett volna minden csík után odaadni a vevőnek? Nekem is van "megmaradva" ugyanezen okból vagy 20 fényképezőgép, cserélhetünk! Vagy adok érte bukógombát a GSR-re!