Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok attila vagyok és 21 éves 1 hónapja vettem 1 gs500 at a korl jogsival még nem igazoltak le a rendőrök de sztem nem szólnak semmit ha nem húzod neki:):):) a tegnapi nap az én bal szerencsém volt mert el buktam a mocival s 1 pár dolog le tört róla pl:indexek első hátsó lámpa kilométer óra ki repült a helyéről a hátsó idom az ülés alatt darabokra tört! motorikusan nem lett baja csak minden ilyen alkatrész vagy el tört vagy meghibásodott!a csuklóm 2 felé tört s mind ez 1 egyenes szakaszban történt 60km/h nál el kezdett szitálni a motor és húzott le az ut jobb oldalára bele mentem 1 gödörbe és aztán 1 szántáson keltem föl nem kell ahoz száguldozni h nagyot essen az ember valószinüleg el bambultam vagy meg csusztam valamin már nem emlékszem! kérem ha tudna valaki segíteni azzal h esetleg tudna ajánlani valami jó boltot ahol olcsón be szerezhetem a cuccokat akkor meg köszönném vagy ha van gs500 naked motorhoz alkatrésze kérem segítsen kívánok mindenkinek biztonságos és baleset mentes közlekedést tényleg óvatosan előre is köszönöm a tel számom 06306182102 sziasztok
...egy szóval nem mondtam,hogy megbántam ,vagy bármi ,vagy akármi ,vagy valami.
Ez vele jár..... de az 50e km-nyi öhöm, bodottá.....ezt irigylem!
Köszi ,Gino tesó!

...ne irigykedj,sokban van
igen,bocsi,hogy kimaradt!
De ezzel aza 50000 kmrel remélem hozzájárultam a világbékéhez valamelyest!


És a jó kúrva anyját annak,aki nekibaszta a kocsimnak a bevásárlókocsit,pont a frissen javított oldalának az Aldi parkolójában
Gratulálok tesó!
....és irigykedek.
És a világbéke?
Szia MotoPityu!
HEY. Nem tudja valaki, h hol és mikor közvetitik a IDM versenyt? Amin Scumi is indul . Én szívesen
megnézném. Gino nem vagy elfelejtve. ( )
Syrus te sem ... ?
Szép napot !
akkor a holnapi Mecsek túrát nem ejtjük meg ?
Köszi Tutis!


Ezúton szeretném megköszönni a segítséget mindenkinek,aki bármilyen formában segített
Ha nem lenne a kutyuli, nem is ismernélek titeket,ezt a remek bandát
Köszönöm,köszönöm,köszönöm!

Természetes
en Édesanyámnak és Édesapámnak is köszönöm
Gratula Tesó, szép eredmény Tőled is és a kutyulitól is.
Sziasztok!

Tegnap meglett

Es ez alatt volt,3 lánckerékszett,18 hátsó gumi,5 első gumi,viharban motorozás,+40 fokban ,egy busz hátulja, eltulajdonították 15 percre és kisebb sérüléssel került vissza , és sajnos 5 temetés!
Minden másodpercet örömmel tölöttem el a kutyulin!
Szia RICARDO !

OK ! Találkozhatunk a CORÁnál , mint tavaly
azt olvastam, tehát nem kellett asztalost hívni
szia.
Már motorozok
hi Mac, hogy van a térded?
hello Tybee, Kunmadár engemis érdekelne
jó estét
vasárnap megyek Abátszalokra ki tart velem
Szép estét mindenkinek
na igen, nagy előnye, hogy nem vagy tele bogarakkal
hlaci!