Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kosz a tanacsokat, utananezek. Venni hol erdemes ?
Jó estét mindenkinek!
YikeSS, én Dunlop Qualifier RR-t tettem fel végül. Eddig egy első és két hátsó BT014-et fogasztottam el. A Dunlop 3 komponensű, a közepe keményebb, nehezebben kopik, a széle viszont nagyon puha és nagyon tapadós. Ég és föld a gyári után, csak ajánlani tudom. 4e van benne, és legalább ennyit ki fog bírni még a hátsó.
Ha a mondat végére írtad, az a mondatra vonatkozik.
Ha a hsz végére írod, akkor az egészre....
hiszem ha...érzem
a mondandóm végén volt a hangsuly az előzőben
yikess, nekem az apróban hirdetett Pirelli Supercorsa van fent, most kaptam még egy párat. 40-a pár, tapadós, olyan 8000-et megy el. Ez használt gumi.
Ha újjat vennék, akkor Continental Sport Attackot vennék, 52-ért párban.
A maximális teljesítmény a 98 LE, nem csak ennyin üzemel!
Ezzel (és a többivel is) a motorral lehet úgy menni, hogy nem használod ki a maximális teljesítményét.
Tehát, nem értem hogyan kerül szóba az, hogy fölösleges?
Hidd el, szerintem senki sem 98 LE-vel motorozott ott, hanem amennyit megkívánt a környék.

Sokkal jobb érzés úgy motorozni normálisan és kevés teljesítményt használva, hogy tudod van még ha kell.
nem is a forgalom részére gondoltam,hanem a kanyarok elég szűkek,tehát szinte fölösleges oda 100 lo.lefele bőven elég volt a kis etz-m,így is jopár 250-400 mögöttem végezte,és itt a kis sulya miatt elég jo menni.
mindenesetre ha tehetném én is megmásznám egy 600assal azt a dombot,ezt csak irigykedésből mondtam
nagy oda a gsr Múlt héten voltunk ott,nagy királyság volt!holnap is megyünk gyári gumim van még,és hibátlan volt!volt tempó elhihetitek jóóóó estét
Hát kalev én azt mondom ha gáz van akkor legtöbbször fejben van a gáz és nem a motor méretével van a baj.ugy még nem jártam például hogy az volt a fejemben előzés előtt h ha 140 LE-s lenne a motorom akkor megelőzném .vagy ha 45 centivel rövidebb lenne akkor is
sőt egy ilyen gép már nagy oda,szerintem.habár zirc fele már nyujtottabbak a kanyarok,a cseszneki részen viszont elég szűkek
Jo estet.
Gumi kerdes...

Mi most az epp aktualis favorit gumiban a GSR-re? Mar az elsom is eleg necces igy 17000km kornyeken :)

Nem az ar a fontos, hanem, hogy valami jo gumi legyen.
Bírja az a gumi is, csak amit én adtam neki az volt sok....
a gyári gumival azért csak óvatosan
na nem jössz msn-re?,már irtam neked oda
ááá,egyenessel nincs gondom csak a kanyaroktól félek mostanában
szia aha,lehet.de ma nem vagyok valami szórakoztató mert most jöttem haza melóból(reggel 5 óta)és 6-kor megyek is vissza
egyenesben?
szió msn?
Halihó!Akkor megtanithatsz engen jól kanyarodni
ŐŐŐŐ!
Hangsújozom KANYAR
Hellooo skacok!
Most értem haza egy laza Cseszneki karikárol naon zsir volt aszthiszem télleg nekünk GSR-eseknek lettek kitalálva ezek -azok a kanyarok amik pl.:egészen Zirc-ig vannak itten a Bakony lábánál.
Mondhatnám ugyis h néhány egyenes tarkitja az utakat errefelé
ui.: azthiszem kanyarbuzi lettem!
oké
Szia!
Ok,este MSN!
Jobbulást
Engem inkább kiköp a föld,minthogy elnyeljen,ezzel megfertőzve magát
szió azt hittem ,hogy már elnyelt a föld? tudom rossz pénz nem vész el!
kéne már dumcsizni,én most nyomom az ágyat betegen,ez a rohadt nátha elkapot,de most nagyon!
Sajnálom és jobbulást!

HA hallok GS 500hoz alkatrészt akkor szólok