Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak ketten mentünk, a cimbimnek XT660X-e van... az ő segge kicsit szarabbul járt az egyben lenyomott 1100 km-es hazaút során...
Jóvanna kicsit elnéztem...
gyönyörü képek és a táj sem kutya

hányan voltatok
kedves engem látsz?
És itt a vége...
Nem látom a tengert hooool van?


Na ez lesz a tenger...
Öcséééééém,anyáááááá,ez nem semmi

Bazzzzzz,pffff,azta ,de nagyon zsanér helyek
És a tenger
szió itt vagy még?
Még mindig hegyek és hegyi utak
Gyere MSN-re Kykee egy picit! Köszönöm
Hegyek és hegyi utak
Hella!
Ja, vagyok méééég
Szintén városok még...
Hello motorosok! Kykee vagy?
Pisa és szardíniai városok
Kompos képek
Szép jó estét! Ébredezem, ébredezem... Szóval egy kis bővebb élménybeszámoló:

Indulás május 2-án volt pénteken reggel 8-kor. Irány az M7-es, hogy minél gyorsabban kiérjünk Szlovéniába, ahol a terv szerint a tengerparton lett volna egy köztes szállás még az olasz kompozás előtt. Szlovénia gyönyörű, nagyon jó minőségű utak és rengeteg motoros, tényleg nagyon nagyon sok. Előzékeny autósok, viszont pár út széli trafira figyelni kell. És a tengerpart előtt kb. 50 km-rel majdnem borult minden, a cimbim defektet kapott kb. 120-nál. Neki semmi baja, a gumi viszont totál kész. Munkaszüneti nap lévén esélytelen volt aznap a javítás - pedig a szlovén motorosok tényleg segítőkészek voltak, így az éjszakát Postajna-ban töltöttük, kaptunk egy szállodai szobát féláron, mert eső esetén beázott a szoba, de aznap nem esett . Szombaton reggel 8-kor elindultunk a kiszedett hátsó kerékkel gumist keresni, a 4. vállalta, de csak cserével. Az XT-X-re így felkerült egy 180-as alig használt Pilot Sport ami kibírta a túra végét, 35EUR-val meg is úsztuk a dolgot.

11 óra, a komp pedig onnan majdnem 600 km-re indult, este 8-ra oda kellett érnünk vagy bukjuk az akciós kompjegyet... Így Bolognaig végig pálya - kva drága, az olasz benzinről nem is beszélve: 1,4-1,5EUR/liter. Bologna után letértünk a hegyi útra, ami sok helyi motoros kedvence lehet mert szinte csak azok voltak az úton, elég nagy csapatokban. Tényleg jó kis út volt, főleg az autópálya után. Időben voltunk a komphoz így elnéztünk Pisa-ba, egy-két fotó, majd el Livornóba a komphoz. Ott annyira megörültünk, hogy kb. fél óra után, már nekivetkőzve, fotózgatva a komp előtt vettük észre, hogy rossz helyen várakozunk. Az a komp csak reggel 7-kor indul és Korzikára... Gyors öltözködés és átgurultunk a mi kompunkhoz, ahol már elég nagy sor és rengetes motoros várakozott. Beszállás, kaja, alvás.

Másnap reggel 7-kor megérkezés és elindulás szállást keresni. Észak felé indultunk először és már akkor tudtuk, hogy nem kevés szép dolgot tartogat a sziget. Gyönyörű táj, hihetetlenül jó minőségű utak, alig forgalom és szinte végig szerpentin az egész sziget. Pazar... a többiről pedig inkább a képek meséljenek, megpróbálok minél több fotót feltölteni, meglátjuk hogy fog sikerülni. A szigeten kb. 1700 km-t mentünk, ebből 1500 km szerpentín vagy tempósabb íves utak, de olyanok, amiről még álmodni sem mertem... és így is csak a sziget harmadát tudtuk bejárni, pedig napi 4-9 órát motoroztunk mindig.

És akkor pár képek próbálok feltölteni...
jó éjt!
nekem kora reggel meló van
Igen,igen,de mindig minden szín az Ezüst után van jegyezve! ! !
ÓÓÓÓ,bocsi

nem ingben , fakabátban...
írtam pár dolgot az adatlapra