Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem az egy gyenge replika lesz az a Titis
eszedbe jutottam Maci?
én nem felejtettelek el....
na majd meglesem már ezt a Titist hogy olyan fain csávó-e mint én vagyok
akkor jó
Biztos az, akit láttak GSR-el a barátnőddel a hátamögött!
Ki az a Titis?
Viszont kb 1 hónapra rákérdeztem hogy mikor jössz érte és írtad hogy amint 25 fok lesz..
Sebaj, majd eladom másnak..
csókoltatlak , kezdesz ismét a régi lenni , most nincs kedvem vissza keresni , de úgy február környékén irtam ha van rá konkrét vevő akkor nyugodtan odaadhatja neki .
Május 26-június 1. II. Bélapátfalvi motorostali! Nagy buli lesz. Tavaly, rajtam kívül nem volt GSR-es. kb 500 moci, és 200 JÓ NŐ a tavalyi felhozatal! az idén csak jobb lesz.HA gondoljátok, gyertek el. BP-től 140 km. www.bfmotorosok.hu
Szevasz !
Igen jooonak tünik a karika mikor lenne ?Érdekelnepontosabb info? szállás, szerviz, neaggy Isten vagy nincs annyira átnézve az utvonal?
Bocsesz Restart!
Véletlenül összekevertelek egy valakivel, és az előző hoszászólásom második felét véletlenül Néked küldtem el.Bocsi érte.
jut eszembe kykee
hogy nem szóltál neki hamarabb, hogy esetleg ne tartsa neked fent
Nézd meg Titis fényképei között azt a soportkipuf-ot. Az enyém most készül. 45 Ft. Ha nem tetszik, van drágább is, de sztem ez nem csúfítja el a mocit.
Szia!
Szilvásváradon lakom. HA erre jársz is megkereshetsz, de mail-en is megbeszélhetjük.
Amelyik Neked kényelmesebb.
Üdv
LAci
hoczalaszlo@freemail.hu
elküldtem....
mackótestvér ! mert miért is ?
az enyém fent van az adatlapomon msn címnek, küld oda.
hello!

legyen inkább e-mail: levelhelye@freemail.hu
mesélj, mi a gondod.
Hello Srácok!

Valaki tudna segíteni egy kicsit neccesebb motorszámátírással kapcsolatban? Nem vészes a dolog, de lehetne az élet egyszerűbb! :-)
te mennyire jó fej vagy
hát, én beszoptam picit az első motoros napom, meg is áztam, meg is csúsztam egy vaslapon, egy 7-es BMW-s nem engedett be a kereszteződésből, emiatt majdnem kivasaltak, de leszarom, király volt ma motorozni
hella a Lágymányosi környékén most nagy lezárások meg kiüritések vannak mert valami bombát találtak és most szedik fel