Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Halipapi!

Néha felírhatnátok ide is,h mikor merre mentek,hátha veletek tartanék!
Na gyorsan névsorolvasás lesz hogy ki hol volt a megadott időpontban
Nopara barimmal felétek nyargaltunk vasárnap. Elég szép a táj felétek.

(Mór- Bakonycsernye - Zirc - Bakonybél - Pápa - 83 - Herend - Veszprém - Szf.vár - Lovasberény - haza )
Így?
Hello mindenki ma megvolt életem legnaggyobb túrája 788kmzsibbadt is a seggem rendesen.De ez az én hibám,minden inkább zsebbe volt pakolva mert nem szeretem a táskás témát.Hasonló élményekben,és kilóméterekben gazdag szezont kívánok minden KUTYULI tulajdonosnak.
ŐŐŐŐŐ!
Mint ötletet,felvetném hogy valami,a közeljövőben lévő motoros talira elmehetnénk mint GSR HEJTARTÓK és bulizhatnánk eggyet .Ötletek? melyik tali hol? előtte guriga?vagy ilyesmi .
Bírom a kritikát !..Írjatok
Szia Hlaci, csak most kukkantottam rá az adatlapodra, Heves megyében merre laksz? Csak mert eredetileg én is Hevesi vagyok, Hatvan mellett laktam, és most is majdnem minden hétvégén ott vagyok (főleg mióta megvan a motorom).
Jaja, faterom chopper-es, és mindig azzal szivat, hogy nincs plexim. De még mindig jobban nézek ki, mint ő a fél négyzetméteres tolólappal.... Erre nem kell, és kész, bár ez csak az én véleményem.
Rájött, hogy elcsúfitja a motort és felesleges rá! Nem papírkutya....
miért adod el?
Szia!

Köszönöm a lehetőséget, élnék vele. Ha gondolod beszéljük meg privátba.
hoczalaszlo@freemail.hu
üdv
Laci
Sziasztok!
Akkor valaki más vitte!

Nem hinném, hogy sok GSR+ rózsaszín ruhás hárulülő combo létezik....
és pontosan mi is ez? Hűtőtakaró?
Xenon vakus fényképezőgéppel csinálta a képet
nem, én most hétvégén nem furikáztam az asszonyt
tutis lehetett
Kykee, ez ezüst? Csak azért mert picit kékesnek tűnik, de biztos én vagyok vak. Marha jól sikerült!
Helló mesterek! Olvasva a fórumot látom sokan gurigáztatok a 7végén. Vasárnap Aszód és Gödöllő között lenyomott egy GSR, rózsaszín dzsekis hölgyel hátul, sajna akkor más kocsival pöfögtem haza... De nem panaszkodom ,470 kilométert azért sikerült problémamentesen kirándulni, de azért találkoztam néhány "beteggel" a Mátrában. Percről percre jobban imádom, és minden méter egy élvezet. Már alig várom megint, hogy mehessek!
Sziasztok!

Februárba vettem egy 2006-os GSR600-as motort,esetleg tudtok hozzá sportkipufogót ajánlani elfogadható árba,gondolkodom,hogy a gyárit át kellene cserélni valami frankó sportkipufogóra!Ha esetleg tudtok eladót az is érdekelne!
Előre is köszönöm!
Szia.

Igen 99% hogy én voltam
Csumi.

ez a karbon fütty fürütty

mi volt tegnap veszprémben az elkerülő mellett, búcsú
Sipiapi, fél5-5 körül Te jöttél szembe a boráros térnél?
Szép lett tesó, látom egyforma az ízlésünk
Üdv a körünkben és GRATULA A GSRhez!