Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Morgen
az. És sokszor van rá szükség, ha BT14-ed van
De elhagyni meg jobbra lehet...
Aztán mész baloldalt bent, kocsog autós meg melléd megy, te elindulsz kifelé és már át is ment rajtad...
Ezért kell a körforgalom legbelső részén motorozni,ott nem lehet olaj,sem semmi egyéb!
A körforgalmakban vigyázni kell, mert általában kifele lejtenek. Ott elég még kissebb szennyeződés az aszfalton. Autóknál, kanyarodás közben a már kicsöpögött olaj ilyenkor lefolyik a müa. alsó burkolatról.
Veszélyes hely a körforgalom motorral!
" jól kontrolálható "
Ma BT 014 megint hozta a formáját : egy körforgóban kezdett kícsúszni a motor alólam , gáz vissza , pici első fék és láss csodát vissza jött alám , nem tudom harmadszor is sikerül-e majd , mert már tavaly is jártam így , de öszintén büszke is vagyok a gumira mert azt hozza amit teszteltek róla : " jól kontrolálhat "
Na azéééé,aztat mér ceressem
Jó a gumma tezsvír!Faca volt vele a hazaút!Kicsit kaptam az esőből is,de nem volt vészes!
Mit nem érteni ezen?Büdi is teccik lenni,meg utálatos is!
na ez most elég kétértelmű
Estét mindenkinek!

Mi van kykee így levettek a lábadrúl?.... Vigyázz papa,mert a fejedre NŐ!
Mi aszösz,ennyire büdös vagyok?

Vagy ,netán utáltok?
Hát hun vagytok eee?
vazzee úszni sem tudsz ki vagy te jézus

Ismerős. Én vízen estem, a térdem beakadt és eltekeredett anno. Egy hétig nem tudtam járni.
Jobbulást, Hombre
Köszi!
Kénytelen leszek most motorra ülni,mert a kocsiban nem tudom benyomni a kuplungot
Remélem hamar elmúlik a fájdalom,mert nem tudok menni sem rendesen,csak jönni

Na lépek,üdv nektek GSR riderek

csao
Tényleg őszintén sajnálom, de ahogyan elképzelem.... Együttérzek, egyszer még a suliban jártam igy. Bejött a tanár, az osztály pedig felállt. Próbáltam én is... Borítottam, ami fogásközelben volt.
Szóval ez nagyon nevetséges és szánalmas!

Hajnali fél négykor mennék wcre és nem vettem észre hogy a bal lábam elzsibbadt.Nagyban lódúlnék a toalett irányába,és a jobb láb után helyeztem volna a testsúlyt a balra ,de az ugye üzemen kívűl volt és szépen összecsuklottam mint a kártyavár,magam alá hajtva a lábam.Mit nem mondjak most is rohadtúl fáj,ahogy a 103 kilóval a bal lábam kislábujjára raktam a tömegem.
Elég börlex volt a jelenet,mert mint a zsák liszt huppantam,nem kis buffogást keltve ezzel.Úgy kúsztam oda az erkélyajtóhoz mint valami amputált lábú hajléktalan,mert rohadtúl kivert a víz a fájdalomtól és igen csak fáztam.
Na szóval ilyet estem.
Senkinek sem kívánom azt a fájdalmat ráadásúl félig alvós állapotban.elég jó hamar fel lehet igy ébredni
Mit műveltél, te átok?
tényleg Kykee megütötte a beszéd központját
Haggyuk, lehet még beszélni sem tud....
Na mond már, én is itt vok