Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szernitem biztos, hogy rossz útvonalat választottál
A még még gyengébbek kedvéért, direkt kiírtam, hogy "Balaton" és nem csak térképet írtam.
Már miért ne lenne olyan, hogy Balaton térkép? Van város térkép is, megye térkép...stb.
Jaaa, hogy te még nem láttál ilyet?
Még gyengébbek kedvéért, NEM volt kihangsúlyozva. Ide nem halattszik,hogy magadban beszélsz

És olyan,hogy csak Balatontérkép nincs. Csókoltatlak anyósommal
A gyengébbek kedvéért kihangsúlyozva írtam, hogy "Balaton térképet"!
Szia

Az se jó! Akkor már Magyarországot járom körbe
Hámmer nem úgy kell ahogy te csináltad!
Kiteríted a Balaton térképet az udvaron és megkerülöd motorral!
Jelentem,,,,megvót életem első Balatoni körúttya motorral. Szép vót, Jó vót! De kissé unalmas
Amúgy láttam, hogy már írták.....de én nem fel-ről le olvasok, hanem le-rről fel!
bla...bla.....és blaaaa!
,nem vagyok eltűnve,csak nem volt lehetőségem időben a gép elé kerülni
Te vagy eltűnve!
Jó étvágyat!
hááát itt vagy?
Mielőtt fékez az első fékkel.
Emelkedő lefelé, az már lejtőőőő...
Gondolom 200 felett rakod le .
ijesztő hogy mekkorát füstöl az első amikor lerakja az ember.
Van egy cimbim lebontott gixerrel 1000-es , Ő 170-nél veszi fel és ki tudja mikor rakja le
Na én lépek,megsétáltatom a szülinapost!Ma befogom,mint munkaeszközt,kellemest a hasznossal
Rosszak legyetek és boldogok,csao

Az már jóóóóóóó azért óvatosan és vigyázz magadra!
Én 2ben veszem fel száznál és váltok fel 5ig és egészen tíltásig forog.Le sem merem írni,hogy hány km/h
Most cseréltettem ki az első fogaskereket 14-esre , így könnyebben áll. 60-körül veszem fel és 160ig megyek kb. Két személlyel nem próbálom csak magamat veszélyeztetem :) Észrevettem hogy emelkedőn könnyebb de én mindenhol próbálgatom ahol tehetem :)
teeeeeee,az lejtőn lefelé nem?

üdv ronis

egyébként megy,pont a márkói lejtőn ,kocsisort előzve
ha már emelkedön lefelé is megy a hátso egykerék az már jo,,,
Na ezt akartam kérdezni,hogy mennyinél veszed fel és hanyadikban?

2 személlyel is megy?

Emelkedőn gyakorolj,ha szabad tanácsot adnom vagy esetleg segíthetek valamiben akkor szólj.