Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

OK,meglesz! Amint kész felteszek valamit ide nektek!
ok é
képet egyből rakj fel, videót meg közvetlen utána
ÖCSIMURA EXHAUST SYSTEM !
Jó estét motorosok!
Holnap megyek a sportdobot feltenni,azt mondja a srác hogy valami újat alkotott,nagyon kiváncsi vagyok már a hangra! Nem tudok aludni se!
Jó estét !

Holnap elnézek Kunmadárra,hogy jól kezdődjön a május
Kykee, jel-kez....Kykee.... vétel! Vége!
msn?
Csumi Gino!
Szia!
Tudok? ? ? ? ?


Sziasztok
rossz helyen vetted
Húúúú te aztán tudsz vaze-tesókám

Szia!
Úgy látom megérte 3 órát várni egy hozzászólásra, szinte berobbantál a fórumba! Ez aztán az energia! Természetesen az összes válasz rendben van, ezért most én is megyek lottózni, az is biztos ilyen sikeres lesz!
Csárlájt!
Re-start,nincs itt baj a hangulattal!
Rumcájsz felesége Panka,Jamie kutya neve Sajó kutya,Pityke őrmester kutyájának a neve Marcipán, Frakkból az egyik macska Lukrécia a másik Szerényke!
Maradhatok még Klán tag? És egy kis plusz a Jamie és a csodlámpában szerepelt még Szám bácsi


Motopityu! ! !
Írom a Lottószámokat:19,25,32,62,81,menj és töltsd ki a szelvényt,de nem ér addig letörölni a szart a homlokodról míg be nem mész a Lottózóba.Így biztosan meglesz a főnyeremény! !
CSak 25%-ot kérek a nyereményből

Ez beszarás ahogy leszart a madár tényleg nincs köze a motorozáshoz,csak annyi,hogy egy motorost szart telibe, homlokon
Tegnap kötöttem egy villám-kötelezőt, elfaxoltam a szalonba, azt mondták hogy ha az önkormányzat kiadja a papírt, akkor ma már brümmöghetek. Reménykedek!
Mi a helyzet?
Nőttek az esélyek a motorral kapcsolatban?
Öööööö, ne zavarj össze!
Ha nem használunk internetet, akkor hogyn írjuk ide?
Még egy:

Frakk-ban a két macska?
Csak hogy feldobjam a hangulatot:

Hogy hívták a kutyát a "Jamie és a csodalámpa" című mesében?
Hogy hívták Pityke őrmester kutyáját?
Illetve hogy hívták Rumcájz (nem tom' leírni) feleségét?

Nem ér internetet használni! Csak fejből, urak!
Szintén jó reggelt!
A hét utolsó napja! Öröm é' bódottá'!
Reggelt
jó reggelt!