Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én használtam ilyet, szerintem tök jó..
THX.

Baripeti neked ilyen van ugyi milyen a konstrukció, stabil, nemremeg ossze vissza
Kriminális felvétele 20080504
keresünk videókamera rögzítésre alkalmas megoldást, a lehető leg praktikusabat és a leg olcsóbbat

ötleteket a szerkesztőségbe kérjük leadni
mesélj a kiülésesdöntéses -bedölös kanyarvételről
Ő a répá(m)hoz ért!
szia Andi
Üdv uraim
1000/db 1doboz 2gomba
Ajaj,,,, azt hiszem most le leszek baltázva
beszarás mekkora bukó gomba, biztos pöffeteg majd megkérdezem a szomszédot, Ő zöldséges lehet nála vették
Üdv a GSR tulajok között, jó választás volt meglátod. Sok és Boldog kilómétert hozzá
Srácok, párom hazaállított egy fél tucat zsír xenon izzóval.. H4 12V 60/55W pont amilyen a vasba kell.
Akit érdekel, szóljon, csak 1 dobozzal tartok meg..pont olyan amilyen a képen van..
Legyen mondjuk 2000 Ft / doboz..(1 doboz 2 db izzó)
Üdvözlünk a Klánban
Először is gratula a gépedhez.

Olaj. Ha normálisan használod a gépet, tehát nem huzatod, gyorsulsz vele, akkor teljesen jó a választás. Ha viszont pl pályára is ki akarsz merészkedni, akkor mindenképpen szintetikus olajat válassz. (10w-50)
Castrolt ne, attól hangos a blokk. Én most repsol racinget használok az jó, de ha sok pénzed van akkor motult vegyél.

gyertya: 2500/ db-ért lehet venni irridiumost, ha kell adok elérhetőséget, postáznak bárhova.
Üvd mindenkinek, még csak most regisztráltam ide, mivel mintegy két hete vagyok csak gsr tulaj, és kérdéssel fordulok hozzátok.
Mint rendes gazdi, amint hozzám került a vas, lecseréltem az olajat meg a szűrőt, előtte megkerestem a győri reál motor suzuki márkaszervízt, hogy meginterjúvoljam őket, milyen olajat is tegyek a szeretett gépbe, mert halvány gőzöm sem volt. Ők azt mondták, hogy Motul ester 5100 10W-40-et tesznek a motorokba, ígyhát vettem is 4 litert. Azóta már picit jobban utánanéztem a dolgoknak és nem tudom jól döntöttem-e, hogy adtam a véleményükre, amennyiben mennyivel lenne jobb egy full szintetikus olaj? Sokkal ajánlottabb azt tenni bele? Vagy egy átlagos használat mellett megfelel ez a technoszintetikus olaj is? A következő 6000km után cseréljek jobbra?
Hozzáteszem első nagymotoros szezonom lesz, még csak ismerkedni fogok a vassal, és próbálok tapasztalatot szerezni, ergo nem fogom agyon hajtani.
Másik: 12.000km-nél majd esedékes lesz a gyertyacsere is, a hozzá való gyertyából 3 féle is van, egy normál, egy platin és egy iridium az ngk.de honlap szerint. a platin nem sokkal drágább, viszont az iridium majd' kétszer annyi. Érdemes a platin-t venni a normál helyett?
Ezenkívül ha bármilyen tanács vagy tapasztalat van, amit érdemes lehet tudni, szívesen veszem.

Előre is elnézést kérek az idióta kérdéseim miatt, de de még csak most tanulok bele milyen nagymotor tulajdonosnak lenni, és szeretnék minél több információhoz jutni.
Válaszaitokat előre is köszi.
Balatonalmádin is keresztűl mentél?
Üdv!
Mert régen jártál felénk, azért! Pénteken voltunk pontosan azon a vonalon, akár jöhettél is volna velünk. Volt egy babettás is, mindig megvártuk, Te sem maradtál volna le!
Balcsira is lehet menni a hegyeken keresztül
Nem beszól!

Szia! Nem Balcsira akartam menni,,hanem fel a hegyekbe. Írtam is. De senki nem jelzett vissza, hogy jönne. Sütőtök a fületekbe. De nem adom fel. Még mindig akarok menni, tehát megírom mikor mennék. És aki akar gyühet.
amúgy + üdv mindenkinek